Felietony

"Autor! Autor!" - siedzi w pracy.

Grzegorz Marczak
"Autor! Autor!" - siedzi w pracy.
6

Blox.pl organizuje spotkanie blogerów o nazwie "Autor! Autor!", ma ono się odbyć w piątek 14 grudnia, tematyk spotkania jest dość enigmatycznie opisana na blogu bloxa: "W najbliższy piątek, 14.12.2007 o godzinie 14.00. w siedzibie Agory (Czerska 8/10) odbędzie się spotkanie wszystkich Blogeró...

Blox.pl organizuje spotkanie blogerów o nazwie "Autor! Autor!", ma ono się odbyć w piątek 14 grudnia, tematyk spotkania jest dość enigmatycznie opisana na blogu bloxa:

"W najbliższy piątek, 14.12.2007 o godzinie 14.00. w siedzibie Agory (Czerska 8/10) odbędzie się spotkanie wszystkich Blogerów, którzy chcą poznać opinie dziennikarzy na temat blogów oraz Dziennikarzy, którzy chcą podyskutować o tym, czy blogi mogą w przyszłości zagrozić pozycji tradycyjnego dziennikarstwa"

Mimo iż dostałem zaproszenie na to spotkanie to jednak musiałem odmówić. Odnoszę wrażenie (Po godzinie spotkania czyli 14:00), że większość blogerów według organizatorów nie pracuje, ja natomiast mam zupełnie inne spostrzeżenia, chociażby patrząc na średnią wieku osób przychodzących na Yulbiz.

Naprawdę doceniam inicjatywy blox.pl - rozmawiać o blogach zawsze warto, ludzie prowadzący blogi zawsze mają swoje zdanie na prawie każdy temat. Wydaje mi się jednak, że organizowanie takich spotkań nieco na "hura" (blox wysłał zaproszenia dzisiaj, wpis na blogu dzisiaj) może nawet dla blogerów być trudne do przyjęcia.

Może następnym razem uda mi się spotkać w miłym gronie i pogadać o blogowaniu - tylko proszę nie przed 17.00 kiedy to przeważnie dorosłe osoby siedzą w pracy zarabiając na życie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu