Startups

Aula + Startupschool + Grill

Grzegorz Marczak
10

Obrazek ukradłem z blog Artura (ale mam nadzieję, że się nie pogniewa ponieważ chciałem napisać o Auli. Otóż następna Aula nr 28 (24 września) będzie gościć w klubie M25 gdzie kilkanaście zespołów w pocie czoła od 3 miesięcy tworzy swoje startupy. Udostępnienie lokalu na imprezę przez organizato...


Obrazek ukradłem z blog Artura (ale mam nadzieję, że się nie pogniewa ponieważ chciałem napisać o Auli. Otóż następna Aula nr 28 (24 września) będzie gościć w klubie M25 gdzie kilkanaście zespołów w pocie czoła od 3 miesięcy tworzy swoje startupy. Udostępnienie lokalu na imprezę przez organizatorów startupschool nie jest przypadkowe. Otóż podczas tej specjalnej auli odbędą się 5 minutowe prezentacje startupów, które tworzone są w ramach akcji startupschool.

Mam nadzieje, że projekty, które wygrały w konkursie na Antyweb - mają się dobrze. Będę im szczególnie kibicował ponieważ wierzę, że są one wartościowymi pomysłami. Dla przypomnienia podczas konkursu wygrały : wyszukiwarka przepisów kulinarnych na podstawie posiadanych składników oraz pomysł na platformę korepetycji online.

Oto lista zespołów i prezentacji jakie zobaczymy:

Aleksandra Sitarska i Maciej Zieliński
Projekt: Animili

Paweł Sołtyszek i Igor Klimek
Projekt: Zarządzanie 2.0

Przemysław Głowacki i Robert Gonek
Projekt: Zakorkuj Się

Rafał Bugajski
Projekt: Gram więc mam

Marek Teluk
Projekt: Kinomaniacy

Radosław Dul
Projekt: Kucharka Asia

Dorian Paprocki
Projekt: Przebieraj – Wybieraj

Dawid Chojnacki
Projekt: Trudne Pytania

Małgorzata Kendziorek i Marek Kendziorek
Projekt: Zatrudnij Mnie

Krzysztof Dąbrowski i Grzegorz Dufajn
Projekt: Wielkie Show

Wojciech Latoszek i Radosław Gierwiało
Projekt: Wizzi

Oprócz młodych startupów podczas Auli będzie również prezentacja Tomasza Zalewskiego z kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds, która wprowadziła program pomocy prawnej pro bono dla start-upów.

Zapisać na imprezę można się tutaj.

PS. Autorem zdjęcia jest Jan Rychter

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu