Startups

Audioteka w Fordach! Brawo!

GM
Grzegorz Marczak
2

Pierwszego dnia targów IFA w Berlinie, Ford i Audioteka ogłosiły współpracę w ramach wspólnej promocji i dystrybucji audiobooków w 11 krajach. Audioteka dołączyła do prestiżowego grona takich aplikacji jak Spotify, TomTom, Hotels.com, które są dostępne poprzez In-Car connectivity czyli Ford SYNC App...

Pierwszego dnia targów IFA w Berlinie, Ford i Audioteka ogłosiły współpracę w ramach wspólnej promocji i dystrybucji audiobooków w 11 krajach. Audioteka dołączyła do prestiżowego grona takich aplikacji jak Spotify, TomTom, Hotels.com, które są dostępne poprzez In-Car connectivity czyli Ford SYNC AppLink.

To początek informacji prasowej jaką właśnie dostałem. O dealu tym było głośno od jakiegoś czasu ale wreszcie ogłoszono go oficjalnie podczas targów właśnie trwających targów IFA.

Moim zdanie to duży sukces polskiej firmy, współpraca ta z pewnością zaowocuje jeszcze większym zainteresowaniem słuchaczy (bo tak chyba należy określać klientów Audioteki). Brawo dla Audioteki za determinację!

Jak to ma działać? Aplikacja Audioteki będzie zintegrowana z systemem Forda poprzez Ford SYNC AppLink. Dzięki temu można będzie sterować nią bezpośrednio z deski rozdzielczej samochodu czy poprzez komendy głosowe. Audiotek chwali się też, że to pierwsza aplikacja samochodowa do słuchania audiobooków w Europie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

StartupAudiotekaFordIFA 2013