Polska

Audioteka i radiowa Trójka prezentują słuchowisko „Ojciec Chrzestny”. Zapowiada się bardzo interesująco!

Konrad Kozłowski
Audioteka i radiowa Trójka prezentują słuchowisko „Ojciec Chrzestny”. Zapowiada się bardzo interesująco!
17

Fantastyczne akcje promocyjne i świetne inicjatywy - z tym kojarzy mi się serwis Audioteka. Choć nie obyło się bez drobnej wpadki wynikającej z ogromnego zainteresowania jedną z promocji, Audioteka zaskakuje tylko pozytywnie. Nie inaczej jest i tym razem - zapowiedzana na dzisiaj premiera słuchowiska, które powstało we współpracy z radiową Trójką nie powinna być dla Was obojętna - w końcu chodzi o Ojca Chrzestnego.

Dzisiejsze późne popołudnie warto poświęcić na... pobyt przed radiowym odbiornikiem (ostatecznie może być też komputer i strona Trzeciego Programu Polskiego Radia, gdzie transmitowane będzie także wideo). O godzinie 18:00 nastąpi bowiem premiera słuchowiska Ojciec Chrzestny, które jest efektem współpracy Trójki i Audioteki. Fragmenty adaptacji książki na żywo przeczytają Janusz Gajos (Don Corleone), Krzysztof Banaszyk (Narrator), Miłogost Reczek (Tessio), Łukasz Simlat (Michael Corleone), Waldemar Barwiński , Zbigniew Konopka i Henryk Niebudek.

Jeżeli zainteresuje Was Po tym jak zaintryguje Was dzisiejsza premiera, ucieszy Was zapewne informacja, że całość powieści zostanie wydana w formie audiobooka, który do nabycia będzie w Audiotece. Niestety na ten moment nie opublikowany został fragment czy trailer materiału oraz nieznana jest także jego cena.

Zobacz też: Ojciec Chrzestny — wszystko co musisz wiedzieć o kultowej serii filmów

Polski rynek audiobooków został opanowany przez Audiotekę. Częste promocje, łatwość dokonywania zakupu, dostępność do serwisu dzięki mobilnym aplikacjom na najpopularniejsze systemy i fantastyczny asortyment (chociażby komiks Żywe Trupy opublikowany w formie genialnego słuchowiska) czynią Audiotekę numerem jeden. Cieszy też fakt, że serwis nie spoczywa laurach, lecz nieustannie angażuje się w przygotowywanie kolejnych ciekawych projektów, dlatego audiobook "Ojciec Chrzestny" traktuję jako przygrywkę do kolejnych, jeszcze bardziej wciągających materiałów. O ile to w ogóle możliwe ;)

Aktualizacja: Audiobook Ojciec Chrzestny jest już dostępny na Audiotece w cenie 49,90zł.

Grafiki: Polskieradio.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

audiobookAudioteka