Artykuł sponsorowany

To jeszcze smartfon, czy już konsola? ASUS ROG Phone

Paweł Winiarski
To jeszcze smartfon, czy już konsola? ASUS ROG Phone
9

Rynek gamingowych smartfonów dopiero raczkuje, ale już można zobaczyć bardzo ciekawe projekty. Jednym z nich jest ASUS ROG Phone - podkręcony telefon, który dostaje zestaw ciekawych akcesoriów.

Pierwszą styczność z gamingowym smartfonem ASUS ROG Phone mieliśmy na tegorocznych targach IFA. Film wzbudził bardzo duże zainteresowanie, dlatego postanowiliśmy pociągnąć temat i przyjrzeć się bliżej temu urządzeniu oraz jego akcesoriom. Zabraliśmy więc kamerę do warszawskiej siedziby ASUS-a, gdzie wręczono nam dużą, masywnie wyglądającą walizkę, a w niej kompletny zestaw ROG Phone.

ASUS ROG Phone to niezła bestia, podkręcony do 3Ghz Snapdragon 845, ekran 90hz z czasem reakcji wynoszącym 1ms, dwa głośniki skierowane do przodu oraz aplikacja Game Center, w której podejrzycie co dzieje się aktualnie z urządzenie, ustawicie oświetlenie Aura czy zmienicie szybkość wiatraka. Bateria ma natomiast 4000 mAh - sporo. I bardzo dobrze, bo nie ma nic gorszego niż koniec prądu kiedy jesteśmy w połowie rozgrywki.

ROG Phone jest dostępny w Polsce od dziś w cenie 3999 zł. Dodatkowo, w wyjątkowej ofercie przedsprzedaży w serwisie Allegro, przy zakupie smartfona otrzymamy bon o wartości 400 zł do wykorzystania na wybrane peryferia z ekosystemu ROG Phone.

Materiał powstał przy współpracy z firmą ASUS.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu