Apple

Apple TV+ za 24,99 PLN miesięcznie

Kamil Pieczonka
Apple TV+ za 24,99 PLN miesięcznie
21

Apple TV+ ruszy już 1 listopada, czyli za niespełna 2 miesiące i na starcie zaoferuje szereg bardzo ciekawych produkcji, których będzie przybywać z każdym miesiącem. Usługa ma być dostępna na starcie w ponad 100 krajach na całym świecie, więc prawdopodobnie również w Polsce.

Apple TV+ za 24,99 PLN miesięcznie

Do tej pory cena abonamentu za Apple TV+ była tajemnicą, ale chyba nikt nie spodziewał się, że koncern z Cupertino zaoferuje swoje usługi taniej niż Netflix. Okazuje się jednak, że będzie dużo taniej, abonament rodzinny, czyli z możliwością oglądania na 6 ekranach jednocześnie w jakości 4K z HDR będzie kosztował zaledwie 4,99 USD miesięcznie, co przekłada się na polską cenę 24,99 PLN. Trzeba przyznać, że Apple bardzo agresywnie poczyna sobie na rynku streamingu wideo. Każdy będzie miał  7 dni na wypróbowanie Apple TV+, a usługa w Polsce wystartuje tak jak na całym świecie, 1 listopada.

Zobacz też: Podsumowanie konferencji Apple! — wszystkie najważniejsze nowości zapowiedziane na wrześniowej imprezie

To jednak jeszcze nie wszystko, przy zakupie takich produktów Apple jak iPhone, iPad czy Apple TV dostaniecie rok abonamentu za darmo. Tym samym w tej chwili Apple TV+ staje się tylko dodatkiem, który ma zainteresować jeszcze więcej osób produktami Apple. Trzeba przyznać, że gigant z Cupertino nie zamierza brać jeńców, a jesień na rynku VOD, szczególnie w USA, zapowiada się bardzo ciekawie. 4,99 USD to mniej niż 6,99 USD za Disney+, czy 12,99 USD jakie trzeba zapłacić za Netfliksa.

Oczywiście oferta Apple TV+ nie będzie na początku tak bogata jak u konkurentów, ale według różnych raportów firma wyda przynajmniej 6 miliardów USD na nowe treści, których z każdym miesiącem będzie przybywać. Na początek mamy takie seriale jak The Morning Show z Jennifer Aniston czy See z Jasonem Mamoa znanym z roli w Grze o Tron.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu