Mobile

Aplikacje miesiąca na iOS — lipiec 2016

Kamil Świtalski
Aplikacje miesiąca na iOS — lipiec 2016
1

Lipiec już za nami -- jak to się stało, że minął tak szybko? Nie mam najmniejszego pojęcia. Nie zmienia to jednak faktu, że trudno mówić o tym, aby w lipcu działo się mało w świecie aplikacji -- a wręcz przeciwnie. Wyjątkowo trudno było wybrać zestaw kilku najlepszych aplikacji dla iOS, o których pisaliśmy na łamach AntyApps w lipcu!

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl

BusyCal

Jeżeli poszukujecie efektywnego, rozbudowanego i naprawdę ciekawego kalendarza dla iOS, to idealna propozycja dla Was. Po brzegi wypełniony intrygującymi funkcjami, a przy tym łatwy i intuicyjny w obsłudze. Jedna z najciekawszych propozycji w tym temacie dla iOS!

Przejdź do wpisu.

Caveman Feast

Czytelna i po brzegi wypełniona przepisami i smakowitymi zdjęciami aplikacja dla wszystkich miłośników odżywiania się w stylu paleo.

Przejdź do wpisu.

File New

Ciekawy formą program do edycji zdjęć. Niby posiada to wszystko co już gdzieś-kiedyś było, ale nie tylko zbiera te wszystkie narzędzia w jednej aplikacji, ale też podaje je w wyjątkowo miłej w obcowaniu formie.

Przejdź do wpisu.

KORG Gadget

Fenomenalny program DAW, który pozwala komponować utwory w oparciu o najróżniejsze zestawy syntezatorów i automatów perkusyjnych w wirtualnym środowisku.

Przejdź do wpisu.

Meet Poland

Onet zaprezentował niedawno aplikację dla iOS i Androida, która jest nie mniej, nie więcej, a ciekawie opracowanym wirtualnym przewodnikiem dla wszystkich, którzy planują odwiedzić Polskę. Zasmakować ją od strony wizualnej, kulturalnej, kulinarnej, a także uszczknąć odrobinę sztuki.

Przejdź do wpisu.

Merry Pixel

Aplikacja która w szybki i prosty sposób pozwoli nam zaprowadzić porządek w bibliotece naszych urządzeń z iOS na pokładzie.

Przejdź do wpisu.

Prisma

Absolutny hit, który rozpętał kwadratowe szaleństwo na modę wielkich dzieł sztuki. Aplikacja, która pozwala dosłownie jednym kliknięciem zamienić wskazane przez nas zdjęcia w prawdziwe cudeńka. Nie wierzycie? Przekonajcie się na własnej skórze!

Przejdź do wpisu.

Znajdź melodię

Długo zastanawiałem się czy umieścić ten tytuł w grach czy aplikacjach, ostatecznie uznałem że jest na tyle dobrym narzędziem edukacyjnym, że warto promować je wszędzie. Pomiędzy grą (na instrumentach), nauką. Słuch, poczucie rytmu i taktu. Wszystko w fantastycznej formie, a niebawem do Znajdź Melodię dotrą kolejne wyzwania. To naprawdę jedna z najgorętszych produkcji gatunku ostatnich miesięcy!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu