Mobile

Aplikacje miesiąca na iOS — marzec 2017

Kamil Świtalski
Aplikacje miesiąca na iOS — marzec 2017
1

Marzec już za nami -- wszyscy z utęsknieniem czekamy więc na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Ale zanim to, patrząc na dzisiejszą poranną szarugę, warto powspominać najlepsze aplikacje, o których w minionym miesiącu pisaliśmy na AntyApps. Koniecznie sprawdźcie, czy nic was nie ominęło!

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows.

Captiona

Ten miesiąc rozpoczynamy od aplikacji dość nietypowej. Takiej, która w dość kreatywny, szybki i przyjemny sposób pozwoli nam uporać się z... podpisami do zdjęć.

Przejdź do wpisu.

Cassette

Świetna aplikacja do nagrywania i automatycznej transkrypcji wywiadów. Niestety, na ten bilment nie posiada wsparcia dla j. polskiego -- jeżeli jednak zdarza wam się nagrywać rozmowy po angielsku i spędzacie później długie godziny na przesłuchiwaniu i przepisywaniu taśm -- koniecznie dajcie Cassette szansę!

Przejdź do wpisu.

Currency

Mniej znaczy więcej. Minimalistyczny przelicznik walut który w pierwszych chwilach może okazać się, o zgrozo, dość skomplikowany. Po chwili okazuje się, że to naprawdę fajnie wykonane, estetyczne, narzędzie.

Przejdź do wpisu.

SeatGuru

Jeżeli nie latacie na co dzień i nie rozróżniacie całego zestawu samolotów które są częścią floty najpopularniejszych przewodników, to istnieje duża szansa że nie wiecie które miejsca w danym modelu będą najlepsze. Dlatego z pomocą przychodzi nam SeatGuru, które zna je wszystkie jak własną kieszeń -- i pozwoli łatwo odnaleźć te miejsca, w których czekają nas najlepsze widoki.

Przejdź do wpisu.

Scheduled

Scheduled to aplikacja do „planowania” komunikacji. Nie jest idealną, ale trzeba przyznać, że zarówno sam pomysł jak i jego wykonanie są nienaganne. W programie tworzymy przypomnienia o wysyłce dla kilku najpopularniejszych platform. A przez to że samodzielnie ich nie wysyła, to możemy tworzyć „szablony” dopełniane kwotą czy terminami.

Przejdź do wpisu.

SurveyMonkey

Połączenie urządzeń mobilnych z platformą do tworzenia ankiet zaowocowało aplikacją, za pomocą której możemy rozsyłać znajomym czy współpracownikom kwestionariusze, z których dowiemy się wszystkiego, czego potrzebujemy. Wszystko w wygodnej, sprawnie działającej i dostosowanej do przenośnych standardów formie.

Przejdź do wpisu.

Quadro

Quadro to jedna z tych aplikacji, która potrafi wprowadzić niemałą rewolucję w naszym życiu. Usprawnia bowiem korzystanie z... komputera. W jaki sposób? Ano serwując zestaw skrótów i zamieniając się w naszego towarzysza, a kiedy trzeba -- będzie też podręcznym pilotem sterującym komputerem!

Przejdź do wpisu.

TwIM

Niewielki komunikator, który bazuje na twitterowych wiadomościach prywatnych. Mały, przemyślany, sprawnie działający. Niestety -- przez brak odpowiedniego API, to kolejny program który nie wspiera wiadomości grupowych...

Przejdź do wpisu.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Aplikacje na IOS