Gry

Hakerzy zaatakowali Apex Legends. Dzisiaj już (raczej) nie pogracie

Kamil Świtalski
Hakerzy zaatakowali Apex Legends. Dzisiaj już (raczej) nie pogracie
12

Jeżeli chcieliście dzisiaj spędzić wieczór przy Apex Legends, to nie mam dla was dobrych wiadomości. Gra została zaatakowana przez hakerów i prawdopodobnie dzisiaj już nie pogracie...

Apex Legends to jedna z najcieplej przyjętych strzelanin ostatnich lat. Gra regularnie gromadzi przed ekranami miliony fanów na całym świecie, ale nie nastawiajcie się na wspólną zabawę z przyjaciółmi w tamtym uniwersum. Trwa właśnie atak hakerski.

Od co najmniej kilku godzin gracze mają problemy z dostępem do gry, a regularnie witają ich komunikaty z wiadomością od hakerów o ocaleniu Titanfall. Marki która została bardzo ciepło przyjęta przez graczy, ale mówi się że EA nie poświęciło jej promocji dostatecznie dużo uwagi. Dlatego też jeden z komunikatów który otrzymują gracze zachęca do odwiedzin strony SaveTitanfall.com. Jak zauważył Kevin Beaumont jest to o tyle ironiczne, że strona... sama narzeka na hacki, od których roi się w Titanfallu. Ups?

Same komunikaty to jednak nie koniec efektów ataku. Większość opcji w grze jest zablokowanych, a dołączenie / stworzenie rozgrywki jest niemożliwe. Atak trwa już od kilku godzin i najwyraźniej Electronic Arts nie potrafi się z nim uporać tak szybko, jak wielu by tego oczekiwało. O ile dla nas to po prostu niedziela, to warto przypomnieć że w Stanach Zjednoczonych dzisiaj wielkie narodowe święto, co czyni całość jeszcze bardziej wymownym.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu