Mobile

Any.DO - Świetny menadżer zadań [Android]

Grzegorz Ułan
12

Tego typu programów znajdziemy niezliczone ilości w Android Markecie. Jako, że ja lubię korzystać z uniwersalnych aplikacji, dostępnych w jednym miejscu, poszukiwałem programu tego rodzaju, który będzie zsynchronizowany z Google Task w obydwie strony. Inne programy albo synchronizowały notatki i zad...

Tego typu programów znajdziemy niezliczone ilości w Android Markecie. Jako, że ja lubię korzystać z uniwersalnych aplikacji, dostępnych w jednym miejscu, poszukiwałem programu tego rodzaju, który będzie zsynchronizowany z Google Task w obydwie strony. Inne programy albo synchronizowały notatki i zadania zapisane w telefonie do GT, w drugą stronę już nie lub na odwrót. Any.DO sprawdził się znakomicie i w tym zakresie, do tego wygląda rewelacyjnie.

Po uruchomieniu programu wita nas czystym pulpitem z podziałem notek lub zadań na dziś, jutro, ten tydzień i na później. Po wejściu w ustawienia i zaznaczeniu opcji synchronizacji, program zapyta nas, z którym kontem Gmaila nas połączyć i pobrać zadania zapisane aktualnie w Google Task.

Any.DO zsynchronizował wszystkie zadania z mojego GT wraz z folderami. Może je wyświetlić według daty, folderów oraz ich ważności. Zadania możemy przenosić do innych folderów metodą drag and drop.
Z dodatkowych ustawień mamy możliwość zmienić dzwonek dla powiadomień oraz motyw programu. Dostępne są dwa, jasny jak na zrzutach oraz ciemny. Tutaj też możemy utworzyć backup naszych zadań. Ciekawą opcją jest "shake", po jej uaktywnieniu, wystarczy wstrząsnąć telefonem by wyczyścić wszystkie ukończone już zadania.

No i najważniejsza opcja na koniec. Program ma możliwość dzielenia się zadaniami ze znajomymi. Wystarczy udostępnić dane zadanie, po akceptacji możemy wspólnie z nimi je edytować, poprawiać dodawać swoje notatki. O każdej zmianie w zadaniu jesteśmy informowani na pasku powiadomień.

W chwili obecnej program dostępny jest tylko na Androida. Twórcy tej aplikacji na swojej stronie podają informację, iż wkrótce pojawi się wersja dla iPhone oraz dla Google Chrome.

Zapraszam do testowania:) - Do pobrania z Android Market

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Androidmenadżer zadań