Moje przemyślenia

Antyweb w jury międzynarodowego konkursu organizowanego przez MasterCard!

GM
Grzegorz Marczak
3

Miło mi poinformować, że Antyweb został zaproszony do jury międzynarodowego konkursu organizowanego przez MasterCard. Konkurs dotyczyć będzie aplikacji umożliwiających zakup przy użyciu telefonu komórkowego a organizatorzy zapraszają do przyłączenia się twórców aplikacji mobilnych z Europy Środk...

Miło mi poinformować, że Antyweb został zaproszony do jury międzynarodowego konkursu organizowanego przez MasterCard. Konkurs dotyczyć będzie aplikacji umożliwiających zakup przy użyciu telefonu komórkowego a organizatorzy zapraszają do przyłączenia się twórców aplikacji mobilnych z Europy Środkowo-Wschodniej.

Nie pisze o tym jednak tylko po to aby się pochwalić (choć cieszy mnie oczywiście rozpoznawalność Antyweb) Chcę zachęcić polskie zespoły mobilne do uczestnictwa w tej imprezie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 stycznia 2013 r. także macie jeszcze chwilę na dokończenie swoich projektów :)

Konkurs obejmuje swoim zasięgiem dziewięć państw: Polskę, Chorwację, Czechy, Rosję, Rumunię, Słowację, Słowenię, Turcję i Węgry. MasterCard wyróżni najlepsze aplikacje, które dają użytkownikom możliwość przeglądania oraz ewentualnego zakupu produktów lub usług za pomocą telefonu komórkowego. W konkursie mogą wziąć udział aplikacje powszechnie dostępne w językach urzędowych dziewięciu wymienionych państw, przy czym muszą być one dostępne przynajmniej na jednej z następujących platform: iOs, Android, Windows Phone.

Więcej informacji o tym jak się zgłosić i jakie są warunki znajdziecie na stronie konkursowej

Ze strony polskiej w jury zasiądzie ze mną : Michał Gruszka – redaktor magazynu mobilnych technologii Mobility i Konstanty Młynarczyk – redaktor naczelny CHIP i CHIP.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu