Felietony

Antyweb na liście blogów wartych uwagi według Przekroju!

Grzegorz Marczak
Antyweb na liście blogów wartych uwagi według Przekroju!
25

Antyweb znalazł się na liście 33 blogów wartych uwagi według Przekroju. Bardzo mi miło, że mój blog został dostrzeżony i znalazł się w tak szanownym gronie. To do czego jedynie mógłbym się przyczepić to podana ilość subskrybentów - autor notki nie zauważył jednego zera i napisał, że jest ich tysiąc...

Antyweb znalazł się na liście 33 blogów wartych uwagi według Przekroju. Bardzo mi miło, że mój blog został dostrzeżony i znalazł się w tak szanownym gronie. To do czego jedynie mógłbym się przyczepić to podana ilość subskrybentów - autor notki nie zauważył jednego zera i napisał, że jest ich tysiąc zamiast dziesięć tysięcy. Co gorsze nie ma aktywnego odnośnika do Antyweb (chyba jako jedyny z listy został przegapiony). Jak to się jednak mówi darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.

antyweb.pl
W ciągu kilku lat z blogu zamienił się w jeden z najciekawszych serwisów o Internecie. Grzegorz Marczak przegląda światowe doniesienia, a informacje o polskiej stronie sieci często zbiera sam. Ostatnio odnotował pierwsze spadki w liczbie użytkowników Naszej-klasy, zanalizował zmiany Allegro, stale kontroluje wydarzenia wokół mikroblogów w typie Twittera czy Blipa. Jest szybki, ma szerokie grono stałych czytelników (prawie tysiąc stałych subskrybentów).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogantyweb