Felietony

AntyRysunki czas zacząć!

Maciej Sikorski
21

Blog to przede wszystkim tekst, AntyWeb nie jest żadnym wyjątkiem i tak pewnie zostanie. Czasem warto jednak spróbować czegoś nowego, poeksperymentować z wideo czy... z rysunkiem. Dzisiaj otwieramy rozdział o nazwie AntyRysunki. Nowy format będziecie się pojawiał w weekendy - każda sobota i nied...

Blog to przede wszystkim tekst, AntyWeb nie jest żadnym wyjątkiem i tak pewnie zostanie. Czasem warto jednak spróbować czegoś nowego, poeksperymentować z wideo czy... z rysunkiem. Dzisiaj otwieramy rozdział o nazwie AntyRysunki.

Nowy format będziecie się pojawiał w weekendy - każda sobota i niedziela powinna przynieść komiks. Czasem będzie to jeden obrazek, czasem kilka. Nie spodziewajcie się długich historii, to raczej sposób na krótki komentarz rzeczywistości. Tej technologicznej. Autorem rysunków będzie Czup - może z czasem przedstawi się inaczej.

Nie będziemy wyjaśniać znaczenia rysunków - niech każdy interpretuje je po swojemu i zastanawia się, co Autor miał na myśli. Albo prosi o wyjaśnienie innych Czytelników ;) Zazwyczaj jednak tłumaczenie nie będzie konieczne. Pozostaniemy w branży technologicznej, ale to nie oznacza, że będziemy wrzucać tylko komiksy z procesorami, klawiaturami czy aplikacjami. Zresztą, przekonacie się w najbliższych tygodniach. Tyle z naszej strony.

Na koniec zachęcę do nadsyłania swoich prac - jeśli rysujecie i tworzycie swoje komiksy, to macie możliwość, by podzielić się efektami. Tyle.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AntyRysunki