Telewizja

Antygrupa przedstawia : Raport o Smart TV w Polsce 2014

Grzegorz Marczak
Antygrupa przedstawia : Raport o Smart TV w Polsce 2014
34

Smart TV? Hasło, które często przewija się w branżowych serwisach technologicznych zapewne nie dla wszystkich jest do końca zrozumiałe. SmartTV to oręż, dzięki któremu producenci telewizorów starają się nas przekonać do swoich produktów. Smart TV jest też obietnicą lepszej i bard...

Smart TV? Hasło, które często przewija się w branżowych serwisach technologicznych zapewne nie dla wszystkich jest do końca zrozumiałe.

SmartTV to oręż, dzięki któremu producenci telewizorów starają się nas przekonać do swoich produktów. Smart TV jest też obietnicą lepszej i bardziej „połączonej z internetem telewizji”. Pytanie: czy to wszystko jest nam klientom/użytkownikom potrzebne? Czy naprawdę potrzebujemy więcej telewizji w telewizji i więcej internetu w telewizorach?

Powyższe zagadnienia omówione są w naszym raporcie. Znajdziecie w nim informacje o polskim i światowym rynku Smart TV. Świetne felietony ekspertów. Dwa badania jakie przeprowadziliśmy na potrzeby raportu. Partnerem głównego badania jest firma Millward Brown, drugi natomiast zostało przeprowadzone na czytelnikach serwisów Antygrupy. W środku jest także przegląd systemów Smart TV oraz najciekawszych aplikacji.

Pobierz raport Smart TV w Polsce 2014

Raport można pobrać klikając na poniższy przycisk. Raport jest darmowy dlatego będziemy bardzo wdzięczny za każdy tweet czy post na Facebooku. Plik zawiera 76 stron i waży ponad 11MB

Kilka wybranych danych dla zachęty:

Jak dużo jest telewizorów z Smart TV w Polskich domach :

Ocena przydatności funkcji Smart TV:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu