Android

Android 4.4.3 dla Moto X, Moto E i Moto G w przeciągu najbliższych tygodni

Rafał Kurczyński
Android 4.4.3 dla Moto X, Moto E i Moto G w przeciągu najbliższych tygodni
13

Android 4.4.3 KitKat został upubliczniony 3 czerwca 2014 i zawiera parę poprawek do wydania KitKat oraz wnosi ze sobą nowy dialer. Nowe wydanie systemu, które zwykle ląduje na urządzeniach średnio miesiąc po wydaniu aktualizacji, ma szansę zawitać na urządzeniach Motoroli - Moto X, Moto E i Moto G j...

Android 4.4.3 KitKat został upubliczniony 3 czerwca 2014 i zawiera parę poprawek do wydania KitKat oraz wnosi ze sobą nowy dialer. Nowe wydanie systemu, które zwykle ląduje na urządzeniach średnio miesiąc po wydaniu aktualizacji, ma szansę zawitać na urządzeniach Motoroli - Moto X, Moto E i Moto G już w przeciągu najbliższych dni.

Aktualizacja dla modeli Moto X, Moto E i Moto G pojawiła się u pierwszych użytkowników już wczoraj, dzięki czemu, Motorola stała się pierwszym producentem sprzętu (nie będącego członkiem rodziny Nexus i Google Edition) z Androidem 4.4.3 na pokładzie.

.

Można wnioskować, że aktualizacja zostanie udostępniona u wszystkich użytkowników tych trzech urządzeń do końca tego miesiąca, ponieważ Motorola od jakiegoś czasu nie zwleka już z udostępnianiem aktualizacji oprogramowania (tak, jak było to za czasów Motoroli Atrix 4G i pamiętnego dla jej użytkowników Androida 4.0.3).

Oprócz poprawek i odświeżonego dialera, Moto X i Moto G zyskały trochę nowości programowych. Moto X zyskała znaczą poprawę aplikacji "Aparat" oraz optymalizację pracy samych sterowników, dzięki czemu aparat w dużo lepszy sposób automatycznie wyostrza obraz, pozbywając się przy tym zbędnych szumów. .

Moto G zyskała zaledwie dwie z trzech zmian modelu Moto X, a są to przycisk do pauzowania (nie stopowania) nagrywania wideo oraz aplikacja Motorola Alert.

Źródło informacji: MotoBlog.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Androidg+KitKatXMoto