Mobile

Android 4.0 na netbooku - Niesamowicie szybki internet

Grzegorz Ułan
Android 4.0 na netbooku - Niesamowicie szybki internet
33

Na początek przepraszam za jakość zdjęć i filmów. Na tę chwilę dysponuję jedynie kamerą w HTC Desire Z również z ICS 4.0, ale z nie do końca jeszcze dopracowanym nagrywaniem. Wczoraj zostały udostępnione obrazy lodowej kanapki dla architektury x86. Na liście obsługiwanych modeli nie znalazłem mojego...

Na początek przepraszam za jakość zdjęć i filmów. Na tę chwilę dysponuję jedynie kamerą w HTC Desire Z również z ICS 4.0, ale z nie do końca jeszcze dopracowanym nagrywaniem. Wczoraj zostały udostępnione obrazy lodowej kanapki dla architektury x86. Na liście obsługiwanych modeli nie znalazłem mojego Samsunga N210, nie przeszkodziło mi to by spróbować uruchomić na nim nowego Androida.

System obsługuje klawiaturę (bez polskich znaków), myszkę, kamerkę. Co jednak wywarło na mnie największe wrażenie to szybkość działania. Zwłaszcza połączenia internetowego.

Strony ładują się błyskawicznie. Programy i gry z Android Market wielkości 8MB ściągają się w dwie, trzy sekundy. Co prawda większość tytułów jest niedostępna, sklep nie rozpoznaje mojego sprzętu jako kompatybilnego z niektórymi grami, ale jest sporo do wyboru. Ewentualnie można ręcznie instalować.

Obsługa tego samego systemu na tym samym łączu internetowym na HTC i tym netbooku różni się znacznie. Oczywiście to inne procesory, grafika i pamięć, ale tak przyjemne korzystanie z Androida w przypadku Samsunga, sprawia, iż zastanawiam się czy nie zainstalować go na nowej partycji, jako dodatkowy system do przeglądania internetu, korzystania z poczty i komunikatora. No i do grania w gry z Androida:).

Na koniec zrzuty z pomiaru prędkości internetu. Po lewej Samsung po prawej HTC.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu