Gry

7 gier "za darmo" w lutym. Amazon rozpieszcza graczy

Piotr Kurek
7 gier "za darmo" w lutym. Amazon rozpieszcza graczy
0

Poznaliśmy listę gier, jakie już w tym miesiącu pojawią się w ofercie Prime Gaming - części abonamentu Amazon Prime. Luty wygląda interesująco!

Amazon Prime to nie tylko darmowe wysyłki, zniżki czy VOD. To także platforma dla graczy Prime Gaming oferująca darmowe tytuły, dodatki do najpopularniejszych gier i dostęp do Twitch Prime - wszystko w ramach jednego abonamentu za 49 zł rocznie (lub 10,99 zł miesięcznie). Po dość przeciętnym styczniu, w ramach którego w katalogu pojawiło się kilka mało znanych gier, luty wygląda bardziej interesująco. Poznajcie gry i dodatki, które w ramach Prime Gaming pojawią już w tym miesiącu.

Amazon Prime Gaming w lutym. Co nowego?

1.02

  • Fallout [GOG]
  • Breakout Recharged [Epic Games Store]

8.02

  • Missile Command: Recharged [Epic Games Store]

15.02

  • Criminal Archives: Alphabetic Murders — Collector’s Edition [Legacy Games Code]
  • Tempest 4000 [Amazon Games App]

22.02

  • Blade Assault [Amazon Games App]

29.02

  • Gravitar: Recharged [Epic Games Store]

Luty w Amazon Prime Gaming. Gry i dodatki ramach abonamentu Amazon Prime

Będzie w czym wybierać, ale też nie trzeba się spieszyć, by ograć wszystko. Oferta Amazon Prime Gaming jest ograniczona czasowo, gdy tylko odbierzecie gry i zapiszecie je na swoim koncie Amazon, GOG czy Epic Game Store, zostaną z wami na zawsze. Coś w sam raz dla kolekcjonerów tytułów, w które nigdy nie ma czasu zagrać.

Nie można też zapominać o różnej maści zawartości dodatkowej do popularnych tytułów - tych nastawionych na rozgrywkę w pojedynkę, jak i multiplayer. Będą dodatki do PUBG: Battlegrounds, League of Legends, Lost Ark, czy Pokémon Go. Amazon stale rozwija także swoją usługę grania w chmurze - Amazon Luna. Choć nie jest ona dostępna w Polsce, tak gracze ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Francji, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii już w lutym mogą grać w Inertial Drift, Garfield Lasagna Party, Kunai, Inside My Radio, Jackbox Party Pack 10, Fortnite (w tym w LEGO Fortnite, Rocket Racing i Fortnite Festival) oraz Trackmania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news