E-commerce

Allegro wprowadza nowe zasady stosowania zdjęć na aukcjach [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Allegro wprowadza nowe zasady stosowania zdjęć na aukcjach [prasówka]
35

Jeden obraz jest podobno więcej warto niż tysiąc słów. Allegro wprowadza zatem zmiany dotyczące stosowania zdjęć na aukcjach.

Nowe zasady stosowania zdjęć na Allegro

Nowe zasady zostaną wprowadzone dopiero w lutym 2017 roku. Allegro zachęca jednak, żeby już od teraz sprzedawcy zaczęli się do nich stosować już teraz. O czym konkretnie mowa? Serwis przede wszystkim wprowadza obsługę zdjęć w wyższej rozdzielczości - nawet do 2560 x 2560 px. Ponadto możliwe będzie teraz swobodne zmienianie zdjęć podczas trwającej oferty. Jeśli jednak chodzi o obostrzenia, sprzedawcy będą musieli pokazywać na miniaturkach wyłącznie jeden konkretny produkt - ten, który sprzedają (w takim dokładnie kolorze). Zakazane będzie dodawanie logotypów, napisów, znaków wodnych, tła oraz ramek. Dozwolone będą wyłącznie proste i minimalistyczne formy.

Więcej szczegółów na temat tych zmian znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie. Tam też umieszczono harmonogram wdrażania tych reguł, a także ich bardziej szczegółowy opis.

Red Dead Redemption we wstecznej kompatybilności na XOne

Już w piątek posiadacze Xboksów One zagrają w jeden z największych hitów Rockstara - Red Dead Redemption. Gra została wydana na Xboksa 360, ale w ramach wstecznej kompatybilności będziemy mogli ją również uruchomić na nowej konsoli. Póki co nie można jej jeszcze pobierać, ale w ramach wielkiej wyprzedaży w Xbox Store, została przeceniona na symboliczne 25 złotych. Zdecydowanie warto się skusić (ja właśnie kupiłem, choć nie wiem, kiedy znajdę na nią czas...), bo produkcja zgarnęła bardzo dobre oceny, a na Metacritic ma średnią 95/100.

Rendery nowych Nexusów

W sieci pojawiły się rendery przedstawiające nowe smartfony z serii Nexus. Urządzenia, za których produkcję ma odpowiadać HTC noszą nazwy kodowe Sailfish i Marlin. Mniejsze z nich wyposażono w 5-calowy ekran, a większe - w 5,5-calowy. Mimo różnych przekątnych, konstrukcje mają być jednak bardzo podobne - dokładnie takie, jak na powyższym renderze. Oczywiście pewności żadnej nie mamy, choć źródło wycieku ocenia go jako bardzo prawdopodobny (8 punktów w dziesięciostopniowej skali). Premiera smartfonów miałaby nastąpić jesienią, wraz z debiuten Androida Nougat.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

allegroMobilexboxNexus