Po Godzinach

5 najlepszych seriali na Showmax

Paweł Winiarski
5 najlepszych seriali na Showmax
21

Nie samym Netfliksem człowiek żyje, są też przecież inne serwisy z serialami i filmami. Oto 5 najlepszych, moim zdaniem, seriali na Showmax.

I coś dla tych, którzy wolą jednak takie zestawienia w formie pisanej.

Fargo

Serial Fargo nie jest kontynuacją zrealizowanego w 1996 roku filmu braci Coen o tym samym tytule. Historia opowiadana jest jednak w podobnym tonie, dzięki czemu miłośnicy kinowego obrazu będą serialem zachwyceni. Poznacie w nim mieszkającego w małym miasteczku, zmęczonego życiem sprzedawcę ubezpieczeń. Jego codzienność zmieni się całkowicie gdy przybywa tam tajemniczy mężczyzna. Na Showmaksie znajdziecie wszystkie trzy sezony serialu, jakby co to film również.

Opowieść Podręcznej

Hit, o którym ostatnio wiele się mówiło. Opowieść podręcznej opowiada historię świata, w którym na skutek ekologicznych katastrof władzę przejęli religijny fanatycy. Kobiety tracą wszelkie prawa i albo ich zadaniem jest rodzenie dzieci, albo praca służących. Świetny serial z bardzo ciekawym klimatem i dobrze poprowadzoną akcją. Na Showmaksie znajdziecie dwa sezony oraz film o tym samym tytule z 1990 roku.

Dr House

Można powiedzieć, że Dr House to staroć, zachwycaliśmy się nim bowiem lata temu. Opowieść o aspołecznym, egoistycznym, szczerym do bólu lekarzu Gregorym Housie to jednak jeden z lepszych seriali ostatnich lat i zdecydowanie warto się z nim zapoznać. Uwielbiałem razem z nim i jego pracownikami rozwiązywać zagadki medyczne, choć o medycynie wiem tyle, że jeśli ktoś na mnie zakasłał, to za 3 dni sam będę chory. W serwisie Showmax znajdziecie komplet 8 sezonów.

Zobacz też: Dr. House serial: wszystko, co musisz wiedzieć

Kapitan Bomba

Przygody Kapitana Bomby to zupełnie coś innego niż jakikolwiek dostępny na Showmaksie serial i choć ma już swoje lata, nie każdemu przypadnie do gustu specyficzny humor i wulgarność, to ja zrywałem przy tym boki ze śmiechu. Moim zdaniem szczytowe osiągnięcie i najlepsza kreskówka Bartka Walaszka, który nie ma na polskiej scenie konkurencji.

Dexter

Znacie jakieś kultowe seriale? Dla mnie jednym z takich jest Dexter, który lata temu zebrał całą masę nagród. Tytułowy bohater to laborant analizy krwi na posterunku policji w Miami. Niby zwykły gość, ale nocą staje się seryjnym zabójcą ścigającym przestępców wymykajacych się wymiarowi sprawiedliwości. Czy ma szansę wpaść? Biorąć pod uwagę jak pieczołowicie się przed tym chroni, raczej nie. Ale o tym przekonajcie się najlepiej sami. Na Showmaksie znajdziecie wszystkie 8 sezonów tego niesamowitego serialu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu