Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

30 stycznia do gry wkracza nowy gracz - BlackBerry 10

GU
Grzegorz Ułan
6

Z uzyskanych właśnie, potwierdzonych informacji, firma RIM ogłosiła dziś, że premiera jej zupełnie nowego systemu mobilnego BlackBerry 10, będzie miała miejsce 30 stycznia 2013 roku, w kilku krajach jednocześnie. Wiemy też na pewno, że będzie to system dorównujący funkcjonalnością i wyglądem ob...


Z uzyskanych właśnie, potwierdzonych informacji, firma RIM ogłosiła dziś, że premiera jej zupełnie nowego systemu mobilnego BlackBerry 10, będzie miała miejsce 30 stycznia 2013 roku, w kilku krajach jednocześnie.

Wiemy też na pewno, że będzie to system dorównujący funkcjonalnością i wyglądem obecnie przodującym na rynku systemom, takim jak Android, iOS czy Windows Phone. Czy zagrozi lub pokrzyżuje szyki w obecnym układzie sił? Z wielu zapowiedzi i informacji zamieszczanych w sieci z doświadczeń z developerską wersją tego systemu, śmiało można stwierdzić, że będzie trzeba się liczyć z tym nowym/starym graczem na rynku.

Patrząc na dokonania Microsoftu, który również późno obudził się w tym sektorze ze swoim Windows Phone, myślę, że RIM, choć jeszcze dużo później, ma spore szanse jeszcze mocno zaistnieć na tym rynku. Bogata historia, rzesze wiernych fanów marki mogą sprawić, iż szybko dołączy do przodujących obecnie systemów. Osobiście mocno kibicuje tej firmie, wierzę, że jest jeszcze miejsce na tym rynku dla nowego, odmienionego - BlackBerry 10.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

BlackBerry 10