Telekomy

3 miesiące za darmo to za mało, Virgin Mobile daje teraz 6 miesięcy bez płacenia

Grzegorz Ułan
3 miesiące za darmo to za mało, Virgin Mobile daje teraz 6 miesięcy bez płacenia
13

Virgin Mobile to operator wirtualny, który od kilku kwartałów odnotowuje fatalny bilans przy przenoszeniu numerów. Dlatego jako jedyny operator wirtualny w historii stosuje zachęty dla klientów, podobne do tych u operatorów strukturalnych.

Zachęty stosuje oczywiście w planach abonamentowych, zwłaszcza w tych, w których klient podpisuje umowę na 2 lata, co operatorowi pozwala osiągnąć na nim jakikolwiek zysk w tym czasie. Takie promocje zaczęły się w Virgin Mobile w marcu tego roku w planach abonamentowych, ale z miesięcznym okresem wypowiedzenia, gdzie VM nagradzał za lojalność dodatkowymi GB transferu danych.

Pół roku później przyszedł czas na abonament z zobowiązaniem na 24 miesiące, kiedy to Virgin Mobile jako pierwszy operator wirtualny zastosował promocję 3 miesięcy abonamentu za 0 zł. Widocznie 3 miesiące to jednak za mało, bo dziś na swoim blogu ogłosili promocję 6 miesięcy za darmo w najdroższym abonamencie.

Promocja obowiązuje klientów, którzy zakupią nową aktywację z nowym numerem, przenoszących numer od innego operatora, przenoszących numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej oraz w przypadku klientów, którzy zdecydują się na zmianę umowy abonamentowej na czas nieokreślony, na umowę terminową na 24 miesiące.

Abonament, którego dotyczy ta promocja to PLAN 3_24M, gdzie mamy do dyspozycji nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y/MMS-y oraz aż 30 GB transferu danych. Po okresie promocyjny abonament wyniesie 39,00 zł, w efekcie rozkładając to na 24 miesięcy - 29,25 zł, czyli tyle co w nju mobile, z tym że w nju 30 GB dostajemy po tych dwóch latach bycia w sieci.

Niestety, trochę psuje tę promocję wymagana opłata aktywacyjna w wysokości 99,00 zł. Szczegóły i regulamin tej promocji znajdziecie już na stronach Virgin Mobile.

Źródło: Virgin Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu