Polska

20 najdrożej sprzedanych rzeczy na Allegro! cz. 2

Grzegorz Ułan
25

Blisko 3 lata temu dzieliśmy się z Wami pierwszym takim zestawieniem najdrożej sprzedanych rzeczy na Allegro. Jako, że od tamtego czasu mogło się pojawić wiele innych ciekawych transakcji, postanowiliśmy ponownie poprosić o kolejne zestawienie. Dziś Allegro udostępniło nam poniższe dane, obejmuj...

Blisko 3 lata temu dzieliśmy się z Wami pierwszym takim zestawieniem najdrożej sprzedanych rzeczy na Allegro. Jako, że od tamtego czasu mogło się pojawić wiele innych ciekawych transakcji, postanowiliśmy ponownie poprosić o kolejne zestawienie.

Dziś Allegro udostępniło nam poniższe dane, obejmują one okres od 2012 roku. Poprzednie zestawienie znajdziecie pod wymienionym wyżej linkiem.

Podobnie jak w pierwszej części wygrały pozycje z działu Motoryzacja. W 2011 pierwsze miejsce zajął Bentley GT60 w tym zestawieniu palma pierwszeństwa przypadła Bugatti Veyron. Są tu wyszczególnione dwie transakcje, pierwsza prawdopodobnie nie doszła do skutku. Musimy pamiętać, że kategoria samochody, nieruchomości czy maszyny to ogłoszenia, więc kliknięcie w Kup teraz nie jest równoznaczne z dokonaniem zakupu, ale w pozostałych kategoriach zakup jest jak najbardziej wiążący.

W rozbiciu na poszczególne kategorie znalazło się więcej danych, a więc zaczynamy od najdroższej kategorii i tak dalej do najtańszej.

Motoryzacja

Dom i Zdrowie

Firma i usługi

Sport i Wypoczynek

Kolekcje i sztuka

Elektronika

Moda i Uroda

Kultura i Rozrywka

Dziecko

Przy uwzględnieniu, że wszystkie transakcje się odbyły, czyli po wygraniu licytacji bądź kliknięciu Kup teraz, kupujący sfinalizował zakup przelaniem wylicytowanej kwoty, powyższe zestawienie zamyka się w łącznej kwocie 32 389 977,00 zł.

Oprócz tych najdrożej sprzedanych rzeczy dostaliśmy jeszcze jedno zestawienie, może już nie takich drogich przedmiotów, ale równie ciekawych czy zaskakujących. Oto ono:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu