Polska

2 miliony użytkowników nasza-klasa.pl

GM
Grzegorz Marczak
29

Muszę przyznać, że nasza-klasa jest strasznie wciągającym miejscem. Właściwie tak naprawdę "wciąga" możliwość znalezienia dawnych znajomych z lat szkolnych a sam serwis służy bardziej jako narzędzie do komunikacji. Co by jednak nie mówić i nie pisać jest to dla mnie jeden z nielicznych serwisów na...


Muszę przyznać, że nasza-klasa jest strasznie wciągającym miejscem. Właściwie tak naprawdę "wciąga" możliwość znalezienia dawnych znajomych z lat szkolnych a sam serwis służy bardziej jako narzędzie do komunikacji. Co by jednak nie mówić i nie pisać jest to dla mnie jeden z nielicznych serwisów na który ostatnio często zaglądam (z typowych serwisów społecznościowych).

Dzisiaj w nasza-klasa.pl na pierwszej stronie możemy przeczytać poniższą informację:

Społeczność naszej-klasy.pl liczy już dwa miliony użytkowników. Każdego dnia przybywa nam 50 tys. nowych "klasowiczów", a w ciągu miesiąca klikamy 2 miliardy odsłon. Dziękujemy!

Przede wszystkim należy pogratulować 2 milionów użytkowników (a może nawet bardziej tych 2 miliardów odsłon). Jedyne co w tym całym komunikacie mi sie nie zgadza to ilość dziennych rejestracji na poziomie 50 tysięcy (chyba jedno zero się dodało przez pomyłkę bo inaczej po 20 dniach był by już kolejny milion zarejestrowanych...).

Patrząc na podane dzisiaj wyniki megapanelu możemy bardzo łatwo porównać na jakim poziomie jest ten serwis po zaledwie roku działalności (aż dziwne, że w wynikach tych nie ma naszej klasy? - a może ja niedowidzę).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu