Świat

100 tysięcy serwisów społecznościowych w Ning.com

Grzegorz Marczak
100 tysięcy serwisów społecznościowych w Ning.com
1

Ning.com właśnie przekroczył liczbę 100 tysięcy serwisów społecznościowych. Ning to serwis dzięki, któremu w kilka minut możemy wygenerować w pełni funkcjonalny serwis społecznościowy - nie potrzebujemy do tego absolutnie żadnej wiedzy technicznej a sam proces tworzenia jest bardzo intuicyjny....


Ning.com właśnie przekroczył liczbę 100 tysięcy serwisów społecznościowych. Ning to serwis dzięki, któremu w kilka minut możemy wygenerować w pełni funkcjonalny serwis społecznościowy - nie potrzebujemy do tego absolutnie żadnej wiedzy technicznej a sam proces tworzenia jest bardzo intuicyjny.

Rozwój Ning po jego ponownym otwarciu w lutym tego roku jest imponujący. Od lutego ilość nowych serwisów zrosła do 100 tysięcy a ilość odsłon powiększa się o 40% każdego miesiąca.


Przyrost nowych serwisów na ning.com

Potencjał serwisu został zauważony przez inwestorów, którzy w sumie dofinansowali ning kwotą 44 milionów dolarów. Co ciekawe w czasach kiedy niektórzy uważają, że serwis społecznościowe już wychodzą z mody ning przeżywa największy "rozkwit" (więcej informacji o ning i jego rosnącej popularności można przeczytać na blogu właściciela)

Pytanie, które można sobie zadać odnośnie polskiego internetu to, kiedy u nas pojawi się odpowiednik ning.com (bo to, że powstanie jest dla mnie oczywiste)?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu