Felietony

10 000 PLN i 4 iPady do zdobycia w konkursie Antyweb i Banku Zachodniego WBK

GM
Grzegorz Marczak
20

Antygrupa, do której należy Antyweb zaprasza Was do kolejnego projektu z serii Zmienimy Świat! Razem z Bankiem Zachodnim WBK szukamy pomysłów na to jak Google Glass może usprawnić pracę doradcy bankowego. Do wygrania dla tych, którzy zechcą się podzielić swoim pomysłem są 4 iPady oraz nagroda w post...

Antygrupa, do której należy Antyweb zaprasza Was do kolejnego projektu z serii Zmienimy Świat! Razem z Bankiem Zachodnim WBK szukamy pomysłów na to jak Google Glass może usprawnić pracę doradcy bankowego. Do wygrania dla tych, którzy zechcą się podzielić swoim pomysłem są 4 iPady oraz nagroda w postaci 10 000 PLN w gotówce.

Ruszamy z naprawdę dużym konkursem dla kreatywnych osób, w którym liczyć się będzie dobrze przemyślany i opisany pomysł. Tym razem mamy też dla was super nagrody.

O co dokładnie chodzi ?

O pomysł na to jak można wykorzystać tak innowacyjny sprzęt jak okulary Google w pracy doradcy bankowego. Nie są to jednak rozważania teoretyczne - jeśli pomysł będzie dobry i realistyczny to Bank Zachodni WBK wdroży go u siebie, a zwycięzca poza nagrodami zostanie zaproszony do współpracy przy projekcie! Fajne? Moim zdaniem Bardzo.

Jak się zgłosić i co zgłaszać?

W akcji na stronie zmienimyswiat.pl można wziąć udział na dwa sposoby. Można przedstawić krótki opis Waszego pomysłu poprzez komentarz Facebookowy. W takim przypadku do wygrania co tydzień jest iPad.

Można też się nieco bardziej przyłożyć do opisu projektu, przeczytać na stronie jak wygląda praca doradcy, czym są okulary Google Glass i jaką mają technologię, a następnie przygotować opis projektu, który powinien składać się z:

  • Opisu projektu
  • Opisu korzyści dla doradcy
  • Opisu projektu, zakresu funkcjonalności, przykładów użycia
  • Dodatkowym Atutem będzie przesłanie projektów wizualizacji działania aplikacji.

Jeśli zdecydujecie się na tę bardziej angażującą formę uczestnictwa w konkursie macie szansę wygrać 10 000 PLN oraz być zaproszonym do współpracy przy projekcie. Tak, Bank chce zrealizować tego typu projekt i wdrożyć okulary w swojej placówce.

Na Wasze zgłoszenia na stronie zmienimyswiat.pl czekamy do końca miesiąca. Warto jednak się pospieszyć, bo iPady rozdajemy co tydzień! Czekamy więc na Wasze dobre pomysły.

Mam nadzieję, że ten projekt Czytelnikom Antyweb się spodoba. Jest konkretnie, jest technicznie, nie wygrywają filmy i kolorowe obrazki, ale dobry pomysł lub dobrze rozpisany projekt.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu