Apple

Zupełnie nowe Maki jeszcze w tym roku? [plotki]

Jakub Tepper
Zupełnie nowe Maki jeszcze w tym roku? [plotki]
18

Gdyby ilość produktów Apple równała się plotkom na ich temat, to moglibyśmy wypełnić nimi niemałej wielkości supermarket. Na chwilę obecną niemal pewny wydaje się nowy iPhone jeszcze w tym roku i w zasadzie tyle powinno wystarczyć. Macbook Airy i MacMini wciąż są na rynku bardzo świeże. Niepotwierdz...

Gdyby ilość produktów Apple równała się plotkom na ich temat, to moglibyśmy wypełnić nimi niemałej wielkości supermarket. Na chwilę obecną niemal pewny wydaje się nowy iPhone jeszcze w tym roku i w zasadzie tyle powinno wystarczyć. Macbook Airy i MacMini wciąż są na rynku bardzo świeże. Niepotwierdzone doniesienia mówią jednak o tym, że Apple może szykować coś zupełnie nowego i bardzo zaskakującego.

Japoński blog Macotakara powołuje się na bliżej niesprecyzowane chińskie źródła mówiąc, że do końca roku Apple ogłosi nową linię komputerów, która przypuszczalnie musiałaby zostać od nowa nazwana. Ich specyfikacja podobno nie pozwala na wsadzenie do którejkolwiek istniejącej serii produktów ze względu na zbyt daleko idące różnice.

Czy może być to krok w stronę połączenia iOSa i OS Xa? Oczywiście, że tak, tylko wciąż nie wiemy na jakiej zasadzie. Microsoft z Windows 8 stawia na względnie kompatybilny ekosystem, ale Apple może chcieć być tam wcześniej.

Jeden z ich patentów dotyczy takiego komputera:

Dotykowy iMac z ruchomą obudową? Pod względem obsługi to mógłby być krok w stronę unifikacji mobilnego i stacjonarnego systemu Apple. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Appleplotki