Felietony

Zombies, Run! już w App Store - dla tej gry warto pobiegać

Grzegorz Marczak
Zombies, Run! już w App Store - dla tej gry warto pobiegać
15

O grze Zombies, Run! pisałem na AntyApps. To produkt, który powstał dzięki kickstarter.com, gdzie społeczność zrzucają się po kilka czy kilkanaście dolarów uzbierała aż 70 tysięcy dolarów na tę grę. Przypomnę jaki jest pomysł i o co chodzi z tymi Zombi. Wyobraźmy sobie więc, że żyjemy w świecie z...

O grze Zombies, Run! pisałem na AntyApps. To produkt, który powstał dzięki kickstarter.com, gdzie społeczność zrzucają się po kilka czy kilkanaście dolarów uzbierała aż 70 tysięcy dolarów na tę grę.

Przypomnę jaki jest pomysł i o co chodzi z tymi Zombi. Wyobraźmy sobie więc, że żyjemy w świecie z serialu The Walking Dead. Martwi są wszędzie a my jako biegacz wykonujemy misje w których musimy przedostać się z jednego sektora do drugiego, zbierać zapasy oraz rzeczy niezbędne do utrzymywania naszych baz. Gramy biegając, ustalone trasy wykonując zdefiniowane misje.

Podczas gry nie musi co chwili zerkać na nasz telefon aby sprawdzić obecną sytuację, wszystko co się dzieje dookoła nas oraz całą historię danej misji opowiada nam podczas biegu lektor, lub inaczej mówiąc prowadzący danego biegacza. Podczas biegania jak już wspomniałem zbieramy różne przedmioty potrzebne do utrzymania naszej bazy, po zakończonym biegu sami decydujemy jak rozdysponujemy zapasy, i co w danej chwili jest dla nas priorytetem.

Jeśli więc szukamy motywacji do tego aby zacząć biegać to całkiem możliwe, że pomocne będzie w tym Zombies, Run!. Za niecałe 8 dolarów możemy sobie uatrakcyjnić nasze treningi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

App StoreMobileaplikacja