Startups

Znowu szukamy znajomych - tym razem z wakacji

Grzegorz Marczak
Znowu szukamy znajomych - tym razem z wakacji
9

Po sukcesie naszej-klasy pojawia się coraz więcej serwisów pomagających nam szukać znajomych, byli już znajomi z wojska (moim zdaniem nie trafiony pomysł zważywszy na bardzo ograniczoną grupę docelową) a teraz mamy możliwość szukania znajomych z wakacji dzięki znajomi-z-wakacji.pl. Znajomi z w...


Po sukcesie naszej-klasy pojawia się coraz więcej serwisów pomagających nam szukać znajomych, byli już znajomi z wojska (moim zdaniem nie trafiony pomysł zważywszy na bardzo ograniczoną grupę docelową) a teraz mamy możliwość szukania znajomych z wakacji dzięki znajomi-z-wakacji.pl.

Znajomi z wakacji mają być nie tylko miejsce do szukania znajomych ale również serwisem w którym możemy pochwalić się wakacyjnymi przygodami, zdjęciami itp. Uważam, że na tym powinni skoncentrować się autorzy strony, nie przekonuje mnie główne hasło serwisu czyli szukanie znajomych z wakacji (ile osób poznaliśmy na wakacjach ? czy na pewno chcemy z nimi utrzymywać kontakt ? itp)Niestety hasło przewodnie serwisu i główny jego slogan stał sie również domeną (kto ją zapamięta?) przez co trudno teraz będzie autorom wyeksponować inne funkcje i zalety swojego serwisu.

Ciekaw co będzie następne - szukanie znajomych z dawnej pracy, a może pierwsze kolonie ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu