Felietony

Znamy nowe ceny Deezera w Polsce! Mamy też dla was 3 kody! [wyniki konkursu i podziękowania Dyrektora Zarządzającego Deezer w Polsce]

Jan Rybczyński
Znamy nowe ceny Deezera w Polsce! Mamy też dla was 3 kody! [wyniki konkursu i podziękowania Dyrektora Zarządzającego Deezer w Polsce]
118

O Deezer pisaliśmy na łamach Antyweb już kilkukrotnie, ale ten wpis jest szczególnie interesujący, bo mamy dla was dwie dobre wiadomości. Jako pierwsi mamy przyjemność poinformować was, że Deezer znacznie obniża ceny za swoje płatne pakiety premium oferujące między innymi dostęp do muzyki z urządzeń...

O Deezer pisaliśmy na łamach Antyweb już kilkukrotnie, ale ten wpis jest szczególnie interesujący, bo mamy dla was dwie dobre wiadomości. Jako pierwsi mamy przyjemność poinformować was, że Deezer znacznie obniża ceny za swoje płatne pakiety premium oferujące między innymi dostęp do muzyki z urządzeń mobilnych i możliwość pobierania muzyki w celu słuchania jej off-line - przypominam, że w przeglądarce można słuchać Deezera za darmo przez pół roku, ale z reklamami co kilka piosenek. Druga dobra wiadomość jest taka, że z tej okazji mamy dla was trzy kody na trzymiesięczny darmowy dostęp do pakietu Premium+.

Deezer oferuje dwa płatne pakiety. Tańszy z nich - Premium oferuje dostęp do całej bazy muzyki bez reklam pomiędzy piosenkami, umożliwia włączenie odtwarzania wysokiej jakości MP3 do 320 kb/s oraz odblokowuje konsolę do miksowania. Do tej pory kosztował 14,99 zł miesięcznie, teraz będzie dostępny za 9,99 zł miesięcznie.

Równie atrakcyjnie prezentuje się pakiet Premium+, który oferuje wszystko to co pakiet Premium i dodatkowo umożliwia słuchanie muzyki na urządzeniach mobilnych za pomocą aplikacji Deezer, jak również na telewizorze czy systemie audio, które to umożliwiają oraz pozwala zapisać muzykę na lokalnej pamięci urządzenia, aby można ją było słuchać bez dostępu do internetu. Przed obniżką pakiet Premium+ kosztował 29,99 zł miesięcznie, a po obniżce 19,99 zł miesięcznie. Jak łatwo zauważyć, ceny zostały obniżone o jedną trzecią, nie jest to więc jedynie kosmetyczna korekta. Ciesze się tym bardziej, że sam przymierzam się do wykupienia usługi strumieniowania muzyki.

Oto oficjalna wypowiedź Macieja Jaworskiego - Dyrektora Zarządzającego DEEZER w Polsce przygotowana dla Antyweb:

Deezer, międzynarodowy serwis muzyczny oferujący dostęp do muzyki z całego świata, od 4 lutego 2013 r. na stałe obniża ceny swoich usług w Polsce. Oferta dotyczy pakietów: Premium i Premium+. Od tego momentu zarówno nowi, jak i dotychczasowi użytkownicy opcji płatnej, za pakiet konta Premium zamiast 14,99 zł zapłacą jedynie 9,99 zł za miesiąc. Natomiast miesięczny koszt korzystania z pakietu Premium+ wyniesie 19,99 zł, a nie jak do tej pory 29,99 zł. Naszą misją jest odkrywanie muzyki i dzielenie się nią, postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw zarówno nowym użytkownikom, jak i dotychczasowym fanom, obniżając ceny naszych usług. To kolejny krok na drodze do wprowadzenia ich w świat niczym nieograniczonej radości ze słuchania utworów z dowolnego zakątka świata na wszystkich możliwych nośnikach – smartphonach, tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych – w dowolnym czasie. Jesteśmy przekonani, że to pozwoli w jeszcze większym stopniu cieszyć się niepowtarzalnymi doświadczeniami muzycznymi, których każdego dnia dostarcza Deezer, zapewniając użytkownikom dostęp do ponad 20 milionów utworów na całym świecie. Serwis jest dziś obecny w przeszło 180 krajach i posiada 32 miliony użytkowników, a liczba ta z każdym tygodniem się zwiększa. Jesteśmy przekonani, że nowa oferta cenowa Deezera w Polsce, jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję i pozwoli nam przenieść globalny sukces marki, na grunt lokalny.

Jeśli chcielibyście wypróbować wszystkie funkcje z droższego pakietu Premium+ przez trzy miesiące za darmo, to mamy dla was mały konkurs. Napiszcie w komentarzach jednym zdaniem czego najbardziej brakuje wam w serwisie Deezer. Termin nadesłania odpowiedzi upływa dzisiaj (04.02.2013) o godzinie 22:00. Potem przejrzę komentarze, wybiorę trzy w mojej ocenie najciekawsze i dodam aktualizację do artykułu, w której poinformuję kto wygrał oraz czego mi osobiście najbardziej w serwisie Deezer brakuje.

Aktualizacja i wyniki konkursu

Przeczytałem wszystkie komentarze i muszę powiedzieć, że wyłonienie zwycięzców nie było dla mnie łatwym zadaniem. Pojawiło się wiele świetnych uwag i pomysłów, znacznie więcej niż trzy. Część się powtarzała. Ponieważ prosiłem o napisanie "jednym zdaniem" wybrałem przede wszystkich tych, którzy skupili się na jednym problemie i wskazali w jasny sposób co mogłoby być zrobione lepiej lub inaczej. Nie znaczy to bynajmniej, że nie doceniam dłuższych wpisów i włożonych w nie pracy. Dziękuję wszystkim za udział. Zwycięzcy to Przemysław Pipiora, kinta i Adam Foryś. Proszę aby wysłałi do mnie maila (adres w opisie autora artykułu, u góry), a ja w odpowiedzi prześlę skan karty z kodem na trzy miesiące Deezer Premium+. Oto zwycięskie komentarze:

Obiecałem też napiszę czego mi brakuje. Otórzy limit dwóch urządzeń mobilnych uważam za zbyt rygorystyczny. Rozumiem, że chodzi o to, żeby na jednym koncie Deezera nie słuchał muzyki cały blok mieszkańców, czy grupa znajomych, ale przynajmniej trzy urządzenia mobilne byłby z mojej strony mile widziane.

Aktualizacja 2

Już po ogłoszeniu wyników konkursu za wszystkie sugestie podziękował Maciej Jaworski - Managing Director Deezer Polska. Jak widać, wasz trud nie poszedł na marne i być może część proponowanych w komentarzach usprawnień trafi do Deezera. Tym bardziej cieszy mnie duża ilość komentarzy.

Drogi Antywebie i drodzy Internauci! Bardzo dziękujemy za Waszą inicjatywę i podzielenie się na łamach blogu wieloma inspirującymi pomysłami na to, jak w przyszłości sprawić, by Deezer był jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu. Wszystkie takie pomysły są dla nas zawsze ważne. Wiele z dzisiejszych funkcjonalności serwisu powstało za sprawą naszych użytkowników, a przecież to dla Was właśnie działamy! Cieszy nas Wasze zaangażowanie i dlatego postanowiliśmy przekazać Wasze pomysły do osób bezpośrednio związanych z rozwojem serwisu. Będziemy śledzić ich losy i informować o kolejnych zmianach w naszym serwisie

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu