ZeroPLN

Chcesz kupować tanio? zeroPLN.pl to miejsce dla Ciebie. Ruszamy z nowym serwisem!

Kamil Świątek
63

Promocja, oferta, tylko dziś najlepsze ceny, raty, upominki... Sprzedawcy prześcigają się w oferowaniu bonusów, żeby przekonać do zakupu właśnie swoich produktów. Ale jak to jest naprawdę z tymi promocjami? Czy faktycznie są one takie korzystne? Na zeroPLN.pl na pewno to sprawdzimy!

Czy wielki napis PROMOCJA to gwarancja najlepszej oferty?

Często niestety nie. Zatem postanowiliśmy stworzyć zeroPLN.pl - miejsce w którym będziemy dla Was zbierać najlepsze technologiczne i rozrywkowe promocje. Bo kto nie lubi wydawać mniej? Jednak za każdym serwisem stoi jakaś osoba - tą osobą będę ja. Mogliście już przeczytać na łamach Antyweb.pl kilka moich tekstów - głównie ze świata esportu. Ale to nie jedyna moja pasja.

Zawsze mówię sprawdzam, gdy ktoś podsuwa mi jakąś „wspaniałą ofertę”. Niestety często nie jest ona tak dobra jak wygląda. Już nie raz, nawet w trakcie przygotowań do startu serwisu, zdarzyło mi się, że coś co na pierwszy rzut oka było świetne, okazywało się co najwyżej dobre. A Dobre oferty to dla mnie za mało.

Za cel postawiłem sobie jeszcze jedno. Chcę, aby każda z promocji była dostępna z możliwością zamówienia internetowego. Dlaczego? No bo nie ma chyba nic bardziej denerwującego niż zobaczenie, że akurat dziś można w Radomiu kupić w promocji telewizor, o którym marzymy, albo grę, którą niestety można dostarczyć jedynie pod adres w USA.

Często też te najlepsze promocje znikają równie szybko jak się pojawiają, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i śledzić zeroPLN.pl, aby nie przeoczyć niczego. Już wkrótce ruszy również newsletter, to dzięki niemu na Wasze skrzynki będą wpadały najgorętsze promocje, już dziś zapraszamy do jego subskrybowania. A jeśli chcecie być na bieżąco z najnowszymi ofertami to z pomocą przyjdzie Wam nasz kanał RSS.

Chcę zrobić wszystko, aby wyłapać dla Was to co najlepsze, jednak każdemu może się zdarzyć, że coś pominie. Dlatego jeśli znajdziecie ofertę, która wydaje Wam się świetna dajcie znać. Chcemy ten serwis tworzyć razem z Wami. Form kontaktu będzie wiele chociażby - wprost ze strony za pomocą formularza, przez Facebooka i Twittera. Ale prócz najlepszych promocji chcemy Wam dać coś jeszcze. Najbardziej aktywni użytkownicy będą przez nas co miesiąc nagradzani kodami na gry.

A co znajdziecie na zeroPLN.pl?

Oczywiście promocje technologiczne. Najlepsze oferty na Smartfony - będę trzymał rękę na pulsie i łapał oferty zarówno na flagowce jak i na tańsze modele ze średniej półki. Super komputery - nieważne czy potrzebujesz laptopa do pracy biurowej, czy potężnej maszyny do grania - na pewno znajdziesz je na zeroPLN.pl. Peryferia - bo czasami brakuje nam miejsca do przechowywania danych, czy potrzebujemy nowej klawiatury, myszy czy słuchawek.

Ale nie samym sprzętem żyje człowiek. Chyba każdy z nas lubi czasem pograć w coś dla przyjemności. Najnowsze gry, starsze gry, te od największych i mniejszych developerów - to wszystko w świetnych cenach też u nas znajdziecie. A jeśli lubicie zagłębić się w lekturę, ale nie chcecie wydawać fortuny, z pomocą przyjdzie dział z ebookami. Znajdziecie tam zarówno literaturę jak i pozycje specjalistyczne.

Nie pominiemy też innych ciekawych promocji, które pojawią się w sieci. Obniżki cenowe na oprogramowanie, a może nowa smart lodówka? Nie mówię nie! zeroPLN.pl to serwis tworzony dla Was i to od Was między innymi będzie zależało, co w nim znajdziecie.

Zatem zapraszam na zeroPLN.pl - już otwarte!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot