Recenzja

Zerkasz? Sprawdź naszą video recenzję usługi zerkam.pl

Grzegorz Marczak
Zerkasz? Sprawdź naszą video recenzję usługi zerkam.pl
38

Przetestowaliśmy usługę zerkam.pl. Jest to prosty system dzięki któremu możemy monitorować za pomocą małych kamer dowolnie wybrane pomieszczenia jak pokój dziecka, biuro itp. Zerkam charakteryzuje się moim zdaniem dość przystępnymi cenami oraz ciekawymi funkcjami. Na przykład możemy ustawić zdaln...

Przetestowaliśmy usługę zerkam.pl. Jest to prosty system dzięki któremu możemy monitorować za pomocą małych kamer dowolnie wybrane pomieszczenia jak pokój dziecka, biuro itp.

Zerkam charakteryzuje się moim zdaniem dość przystępnymi cenami oraz ciekawymi funkcjami. Na przykład możemy ustawić zdalnie kamerę w trybie czuwania. Każdy ruch wykryty przez kamerę zostanie zarejestrowany a zapis nagrania mamy dostępny online. Nagranie rozpoczyna się 5 sekund przed wykrycie zdarzenia które wzbudziło alarm.

Kamery dają jak na tego typu usługę naprawdę przyzwoity obraz więc bez problemu zidentyfikujemy wszystko co nagrała, do tego mamy też tryb nocny itp.

Nie będę wam jednak opowiadał wszystkiego co jest w naszym teście tylko zaproszę was do oglądania:


Powyższy tekst to test komercyjny. Tekst ten przedstawia niezależną opinię redakcji po dwutygodniowym testowaniu urządzenia. Klient nie miał wpływu na kształt i wnioski przedstawione w tym tekście.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu