Felietony

Zdjęcia testowanego Archos 9

Grzegorz Marczak
Zdjęcia testowanego Archos 9
10

Opisywałem ostatnio moje wrażenia z testu nowego tableta Achros 9. Sprzęt od strony technicznej i wydajnościowej nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Winny temu może być albo system Windows 7, albo też fakt, że producent nie dostosował sprzętu do wymagań tego systemu. Bardzo ciekawy jestem jak Archo...

Opisywałem ostatnio moje wrażenia z testu nowego tableta Achros 9. Sprzęt od strony technicznej i wydajnościowej nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Winny temu może być albo system Windows 7, albo też fakt, że producent nie dostosował sprzętu do wymagań tego systemu. Bardzo ciekawy jestem jak Archos 9 pracowałby pod kontrolą innego systemu np: windows XP - całkiem możliwe, że pokuszę się o instalacje. Obawiam się natomiast problemów z kompatybilnością sprzętu, sterownikami itp.

Mimo mojej dość krytycznej oceny tego urządzenia nie można mu jednak odmówić jednego - Archos 9 naprawdę dobrze wygląda. Jest to zgrabny tablecik, który dobrze trzyma się w dłoni. Poniżej znajdziecie kilka moich fotek (od razu ostrzegam, że są to zdjęcia amatorskie gdyż mój sprzęt foto nie nadaje się już do użytku).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu