4

Zamień każdy artykuł z sieci w książkę do wygodnego czytania

Wielokrotnie już prezentowaliśmy na Antyweb wygodne rozszerzenia do przeglądarki, zamieniające interesujące nas treści znalezione w sieci w wygodną „czystą” formę. Mam tu na myśli Evernote Clearly czy też Readability, dziś jednak natrafiłem na dość innowacyjne podejście do tematu w wykonaniu MagicScroll. Otóż rozszerzenie do Google Chrome, autorstwa twórców tego serwisu, zamienia artykuły w książki, dzięki […]

dsd
Wielokrotnie już prezentowaliśmy na Antyweb wygodne rozszerzenia do przeglądarki, zamieniające interesujące nas treści znalezione w sieci w wygodną „czystą” formę. Mam tu na myśli Evernote Clearly czy też Readability, dziś jednak natrafiłem na dość innowacyjne podejście do tematu w wykonaniu MagicScroll.

Otóż rozszerzenie do Google Chrome, autorstwa twórców tego serwisu, zamienia artykuły w książki, dzięki czemu możemy wygodnie odczytywać je, przesuwając kartki według automatycznego podziału całego artykułu.

ffdf

Dodatkowo dla osób, które korzystają ze scrolla w myszce, jest opcja odsłaniania kolejnych zdań przy jego użyciu. Można też włączyć przy tym automat z opcją przyspieszania i opóźniania odsłaniania kolejnych zdań w artykule.

kolor

Ponadto konfigurowalny jest również kolor czcionki, jak i jej wielkość. Rozszerzenie do pobrania za darmo z Chrome Web Store.

Źródło.