Moje przemyślenia

Zamień każdy artykuł z sieci w książkę do wygodnego czytania

GU
Grzegorz Ułan
4

Wielokrotnie już prezentowaliśmy na Antyweb wygodne rozszerzenia do przeglądarki, zamieniające interesujące nas treści znalezione w sieci w wygodną "czystą" formę. Mam tu na myśli Evernote Clearly czy też Readability, dziś jednak natrafiłem na dość innowacyjne podejście do tematu w wykonaniu Magic...


Wielokrotnie już prezentowaliśmy na Antyweb wygodne rozszerzenia do przeglądarki, zamieniające interesujące nas treści znalezione w sieci w wygodną "czystą" formę. Mam tu na myśli Evernote Clearly czy też Readability, dziś jednak natrafiłem na dość innowacyjne podejście do tematu w wykonaniu MagicScroll.

Otóż rozszerzenie do Google Chrome, autorstwa twórców tego serwisu, zamienia artykuły w książki, dzięki czemu możemy wygodnie odczytywać je, przesuwając kartki według automatycznego podziału całego artykułu.

Dodatkowo dla osób, które korzystają ze scrolla w myszce, jest opcja odsłaniania kolejnych zdań przy jego użyciu. Można też włączyć przy tym automat z opcją przyspieszania i opóźniania odsłaniania kolejnych zdań w artykule.

Ponadto konfigurowalny jest również kolor czcionki, jak i jej wielkość. Rozszerzenie do pobrania za darmo z Chrome Web Store.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleChrome