Świat

Youtube w telewizorach od Panasonic

Grzegorz Marczak
3

Jeden z największych producentów sprzętu TV czyli Panasonic ogłosił iż ich nowy telewizor plazmowy będzie "internet-read" a dzięki umowie z Google będziemy mieli możliwość oglądania na nim filmów z youtube oraz dostęp do innych materiałów multimedialnych pochodzących od Google. Konkurent...

Jeden z największych producentów sprzętu TV czyli Panasonic ogłosił iż ich nowy telewizor plazmowy będzie "internet-read" a dzięki umowie z Google będziemy mieli możliwość oglądania na nim filmów z youtube oraz dostęp do innych materiałów multimedialnych pochodzących od Google.Konkurent firmy Panasonic czyli Sony Corp. również ogłosił iż ich najnowszy produkt będzie oferował możliwość korzystania z treści internetowych dostarczanych przez takie firmy jak AOL, Yahoo, Sony Pictures i Sony BMG Music. Telewizor od Sony będzie mógł odtwarzać materiały prosto z internetu i to w wysokiej rozdzielczości (HD).

Pytanie czy telewizor uzbrojony w dostęp do internetu stanie się rywalem dla komputera i czy naprawdę jest to kierunek rozwoju dla sprzętu TV ? (lodówki z internetem już mamy ale jakoś nie przekonały do swojej funkcjonalności zbyt wielu użytkowników - chociaż teoria brzmi pięknie)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu