Świat

Pandora i Hulu także dla Polaków

Grzegorz Marczak
21

Pandora (radio internetowe) lub Hulu (premium video) to serwisy, które z powodów licencji są niedostępne poza stanami zjednoczonymi (dostęp do nich lub do treści w nich zawartych jest zablokowany po zidentyfikowaniu naszego numeru IP). Oczywiście można skorzystać z darmowych serwerów prox...Pandora (radio internetowe) lub Hulu (premium video) to serwisy, które z powodów licencji są niedostępne poza stanami zjednoczonymi (dostęp do nich lub do treści w nich zawartych jest zablokowany po zidentyfikowaniu naszego numeru IP).

Oczywiście można skorzystać z darmowych serwerów proxy - ale bardzo ciężko jest znaleźć stabilną i dobrze działającą tego typu usługę.

Z pomocą w tej sytuacji przychodzi na program (a właściwie może plugin) Hotspot Shield - program tworzy po uruchomieniu VPN (Virtual Private Network) dzięki czemu serwisy takie jak Hulu czy Pandora nie będą mogły zidentyfikować naszej lokacji.

Hotspot Shield jest darmowy (w przeciwieństwie do innych serwisów VPN) jedyną niedogodnością jest pokazujący się na górze przeglądarki baner - który zresztą łatwo można wyłączyć. Prędkość jaką osiągamy nawet w VPN jest na tyle dobra, że bez problemu obejrzymy najnowsze odcinku seriali jakie oferuje Hulu.

Polecam pobawienie się z Hotspot Shield, obsługa jest banalna a otwiera przed nami dostęp do do tej pory niedostępnych zasobów takich jak choćby Pandora.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu