Smartfony

Jak Wam się podoba OnePlus 7t? Tył jest zupełnie inny niż dotychczas

Paweł Winiarski
Jak Wam się podoba OnePlus 7t? Tył jest zupełnie inny niż dotychczas
11

Aspekt wizualny smartfonów jest moim zdaniem bardzo ważny. Wystarczy spojrzeć na reakcje na nowe iPhone-y 11, które...no cóż, urodą raczej nie grzeszą. Zupełnie inaczej niż OnePlus 7t.

Podczas projektowania smartfona brane jest pod uwagę wiele aspektów. Sprzęt musi być przyjemny w dotyku, dobrze leżeć w dłoni, być odpowiednio wyprofilowany i zbudowany z miłych dla dłoni elementów (jakkolwiek dziwnie to brzmi). Taki na przykład matowy, ślicznie zaokrąglony tył zajął OnePlusowi aż trzy lata, zanim ostatecznie trafił do finalnego smartfona. I efekt jest świetny, o czym sam przekonałem się w swoim OnePlusie 6.

Przy okazji OnePlusa 7t firma idzie krok dalej pokazując matowe plecki z lekko metalicznym wykończeniem - przynajmniej na renderach wy gląda rewelacyjnie. I tak, dobrze widzicie - tym razem soczewki aparatów zostały wyciągnięte do góry. Tu uczucia mam już jednak mieszane i choć moim zdaniem projekt wygląda ładniej niż w iPhone 11, to jednak zniknęło gdzieś to minimalistyczne podejście. Z drugiej strony ile można klepać to samo i na pewno nowy design znajdzie swoich amatorów. Ja na razie jeszcze się wstrzymam aż zobaczę sprzęt na własne oczy.

Zobacz też: Wszystko o OnePlus 7t i OnePlus 7t Pro!

A Wam jak się podoba?

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu