Ciekawe strony

World's Best Presentation według Slideshare - naprawdę warto to zobaczyć!

Grzegorz Marczak
World's Best Presentation według Slideshare - naprawdę warto to zobaczyć!
4

Serwis Slideshare jest chyba dobrze znany wszystkim, którzy kiedykolwiek umieścili jakąś prezentację w internecie. Nie wiem za to czy wszyscy wiedzą, że serwis ten organizuje konkurs w którym wybiera się co roku najlepsze prezentacje. Nie znam dokładnych zasad konkursu ani kategorii na jakie prezent...

Serwis Slideshare jest chyba dobrze znany wszystkim, którzy kiedykolwiek umieścili jakąś prezentację w internecie. Nie wiem za to czy wszyscy wiedzą, że serwis ten organizuje konkurs w którym wybiera się co roku najlepsze prezentacje. Nie znam dokładnych zasad konkursu ani kategorii na jakie prezentacje zostały podzielone ale na pewno warto przyjrzeć się zwycięskiej trójce.

Trzecie miejsce zajęła wstrząsająca prezentacja na temat Zimbabwe, są to 63 slajdy na których autor pokazał dramatyczną sytuację w jakiej znalazł się ten kraj.

Zimbabwe in Crisis
View SlideShare presentation or Upload your own. (tags: social refugee)


Drugie miejsce to kreatywna i bardzo ciekawie wykonana prezentacja o nazwie "Foot Notes"


Pierwsze miejsce to "Pragnienie" czyli prezentacja poruszająca temat wody na świecie (i tego dlaczego jest ona taka ważna i należy ją oszczędzać). Kapitalna zilustrowana, dobre przesłanie oraz docierającą ce do odbiorców obrazy.

THIRST
View SlideShare presentation or Upload your own. (tags: design crisis)


Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs