Felietony

Woblink rozdaje za darmo najnowszą książkę Andersona czyli Za Darmo!

Grzegorz Marczak
Woblink rozdaje za darmo najnowszą książkę Andersona czyli Za Darmo!
10

Znak i Woblink (aplikacja do czytania i kupowania książek na iPada) zrobili fajną akcję promocyjną rozdając za darmo książkę "Za Darmo" Chrisa Andersona. Pozycja ta w wydaniu papierowym kosztuje ok 50 PLN Słyszałem, że jest to tytuł warty przeczytania (autora chyba nie trzeba przedstawiać), docz...

Znak i Woblink (aplikacja do czytania i kupowania książek na iPada) zrobili fajną akcję promocyjną rozdając za darmo książkę "Za Darmo" Chrisa Andersona. Pozycja ta w wydaniu papierowym kosztuje ok 50 PLN

Słyszałem, że jest to tytuł warty przeczytania (autora chyba nie trzeba przedstawiać), doczekał się nawet audycji w Tok FM (o ile dobrze pamiętam) gdzie dyskutowano nad tym, czy za darmo faktycznie jest darmowe i jakie naprawdę są koszty "darmowości" w sieci.

Jeśli więc należycie do tych kilkunastu tysięcy osób w Polsce, które posiadają iPada to możecie już teraz pobrać Za Darmo zupełnie za darmo poprzez aplikację Woblink.

Po dość nieudanym starcie tego systemu, kiedy to półki tej aplikacji świeciły pustkami chyba zainstaluję woblinka ponownie ze względu na tę książkę. W sumie to bardzo dobry pomysł na przyciągnięcie z powrotem użytkowników.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

woblink