Gry

Co nowego u Wiedźmina? Transmisja konferencji CD Projekt RED (Start o 20:00)

Paweł Kozierkiewicz
Co nowego u Wiedźmina? Transmisja konferencji CD Projekt RED (Start o 20:00)
16

Jeszcze przed targami E3, CD Projekt RED chce przekazać graczom na całym świecie trochę nowych informacji związanych z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oglądajcie konferencję razem z nami. Na dzisiejszym pokazie mamy zobaczyć zupełnie nowe fragmenty rozgrywki i prawdopodobnie też zupełnie nowy zwiastun...

Jeszcze przed targami E3, CD Projekt RED chce przekazać graczom na całym świecie trochę nowych informacji związanych z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oglądajcie konferencję razem z nami.

Na dzisiejszym pokazie mamy zobaczyć zupełnie nowe fragmenty rozgrywki i prawdopodobnie też zupełnie nowy zwiastun najbardziej wyczekiwanej gry RPG ostatniego okresu. Przedstawiciele wydawcy ujawnią też szczegóły związane z Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina (standardowa już zdążyła "wycieknąć" do sieci), a także opowiedzą co nieco o akcji związanej z zamówieniami przedpremierowymi. Podobnie jak w przypadku ostatnich konferencji, firma przedstawi też kierunki rozwoju dla serwisu gog.com. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GOG.comwiedzmin 3