27

W Startup School spotkały się dwie legendy. Jedna z CD Projekt!

Mam dla was świeżutki odcinek Startup School od lookr.tv. Tym razem gościem Rafała jest Marcin Iwiński, twórca sukcesu firmy CD Projekt. Nie sądzę aby był ktoś kto o tej firmie nie słyszał – jest ona natomiast szczególnie dobrze znana graczom dzięki chociażby takim tytułom jak Wiedźmin. Nie obejrzałem jeszcze całego programu ale z zapowiedz wyglądał […]

Mam dla was świeżutki odcinek Startup School od lookr.tv. Tym razem gościem Rafała jest Marcin Iwiński, twórca sukcesu firmy CD Projekt. Nie sądzę aby był ktoś kto o tej firmie nie słyszał – jest ona natomiast szczególnie dobrze znana graczom dzięki chociażby takim tytułom jak Wiedźmin.

Nie obejrzałem jeszcze całego programu ale z zapowiedz wyglądał na to, że jest to kolejny dobry odcinek Startups School. CD Projekt to firma, na podstawie której można wiele nauczyć się o zarządzaniu biznesem, problemach jakie napotyka rozwijające się przedsiębiorstwo i decyzjach jakie trzeba podejmować (był o nich swojego czasu świetny artykuł w Harvard Business Review).


Zapraszam do obejrzenie :