Polska

W Lidlu pojawi się specjalna oferta filmów i gier - wśród tych ostatnich wiedźmińska saga

Maciej Sikorski
W Lidlu pojawi się specjalna oferta filmów i gier - wśród tych ostatnich wiedźmińska saga
7

Ciekawe oferty filmów, gier czy książek pojawiające się w dyskontach nie są już zaskoczeniem – co kilka miesięcy któraś z sieci dostarcza na półki towar tego typu. Nie brakuje dobrych okazji, promocji. Tym razem klientów spróbuje na taki towar ściągnąć Lidl. W markecie pojawią się m.in. gry z serii Wiedźmin oraz film Spectre.

Filmy pojawią się w sklepach już 7 marca, czyli dzisiaj. Na gry (PC i konsole) trzeba będzie poczekać tydzień dłużej. Co i za ile do obejrzenia? Sklep wymienia filmy animowane Hotel Transylwania 1 i 2. Pierwszy za niespełna 20 złotych, drugi za 28. Najnowszy Bond, czyli Spectre będzie do kupienia za podobną sumę (28), tyle przyjdzie też zapłacić za Marsjanina. Co warto wiedzieć o grach z Lidla?

Lidl postanowił także zadbać o fanów gier komputerowych i konsolowych. W sprzedaży będą dostępne propozycje na 4 platformy: PC, PS3, PS4 oraz XBOX360, spośród dwóch popularnych serii: Wiedźmin i Lego. Oferta Wiedźmin (w cenach od 22,99 zł do 179,00 zł/szt.) obejmuje wszystkie 3 części sagi oraz oficjalny dodatek do Wiedźmina 3 – Serce z kamienia. Wiedźmin 1 (Edycja rozszerzona), Wiedźmin 2 (Edycja rozszerzona) będą dostępne na PC, w cenach odpowiednio: 22,99 zł oraz 26,99 zł. Z kolei Wiedźmin 3. Dziki Gon pojawi się w wersjach: na PC (99,00 zł) oraz PS4 (179,00 zł). Natomiast dodatek do Wiedźmina 3 - Serce z kamienia będzie dostępny zarówno na PC oraz PS4, w cenie 69,90 zł. Młodsi fani Lego mogą z kolei zadowolić się takimi propozycjami, jak: Lego Piraci z Karaibów, Lego Indiana Jones czy Lego Star Wars - Saga oraz Lego Star Wars III - Wojny Klonów. Wszystkie te pozycje będzie można znaleźć na: PC (w cenie 29,99 zł/ szt.), PS3 (w cenie 79,90 zł/ szt.) oraz XBOX 360 (w cenie 79,90 zł/ szt.). Oferta gier z serii Wiedźmin oraz Lego dostępna będzie we wszystkich sklepach Lidl od poniedziałku 14 marca aż do wyczerpania zapasów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Polskawiedżmin