Polska

W blogosferze ciągle rządzą staniki

Grzegorz Marczak
W blogosferze ciągle rządzą staniki
21

Blogfrog działa już chyba 2 tydzień i po kilku zmianach jeśli chodzi o liczenie punktów za aktywność blogów na prowadzenie w kategorii "Najpopularniejsze blog" wychodzi Stanikomania czyli blog o stanikach (!?!). Potwierdza się kolejny raz, że "cycki" rządzą w internecie? - tak na poważnie...

Blogfrog działa już chyba 2 tydzień i po kilku zmianach jeśli chodzi o liczenie punktów za aktywność blogów na prowadzenie w kategorii "Najpopularniejsze blog" wychodzi Stanikomania czyli blog o stanikach (!?!).Potwierdza się kolejny raz, że "cycki" rządzą w internecie? - tak na poważnie to wydaje się, że autorzy blogfroga są chyba jeszcze dość daleko od zbudowania dobrego rankingu bazującego na dobrej mechanice badającej aktywność i popularność bloga. Chociaż z drugiej strony może mechanika punktacji działa dobrze i stanikomania naprawdę jest jednym z najpopularniejszych blogów? (czemu w sumie bym się tak bardzo nie dziwił)

Oczywiście po niespełna dwóch tygodniach działania serwisu takie zestawienia i rankingi można traktować jako testowe - zastanawiam się tylko czy jest sens je publikować (a może w ogóle nie prowadzić rankingu i całej punktacji, bo źle stworzony algorytm może bardziej zaszkodzić takiemu serwis niż pomóc).

Na razie jednak Staniki rządzą :).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu