Polska

Uwaga! Allegro chce nas inspirować

Grzegorz Marczak
Uwaga! Allegro chce nas inspirować
15

Allegro uruchomiło inspiracje.allegro.pl, miejsce gdzie w przystępnej formie chce nas inspirować do jak rozumiem zakupu ciekawych i unikalnych rzeczy? Jest to też oczywiście dodatkowe miejsce i przestrzeń do ekspozycji produktów sprzedawanych na Allegro. Serwis jest pinterestowaty, czyli mamy luź...

Allegro uruchomiło inspiracje.allegro.pl, miejsce gdzie w przystępnej formie chce nas inspirować do jak rozumiem zakupu ciekawych i unikalnych rzeczy? Jest to też oczywiście dodatkowe miejsce i przestrzeń do ekspozycji produktów sprzedawanych na Allegro.

Serwis jest pinterestowaty, czyli mamy luźno rozrzucone zdjęcia po całej stronie. W kategoriach natomiast podział na produkty dla mężczyzn, kobiet, do domu, dla dzieci itp. Szczerze mówiąc nie robi on na mnie żadnego wrażenia. Wydaje mi się, że jeśli coś ma mnie inspirować to nie chodzi tutaj tylko o rozrzucenie zdjęć na białej pustej stronie. Gorzej jest jednak kiedy przejrzałem na szybko kategorię dla mężczyzn. Naprawdę spodnie, koszulki, buty i okulary to najbardziej inspirujące rzeczy jakie udało się znaleźć? Ok, może się nie znam, fakt też, że facet to zawsze trudny temat, bo czym go można zainspirować :)

Inspirujące produkty dla Facetów:

Cena przestaje być głównym języczkiem uwagi klienta, a liczy się ciekawy, nietuzinkowy produkt, w dobrej jakości. Dlatego z 32 milionów ofert dostępnych na Allegro wybieramy te najbardziej według nas interesujące - mówi Michał Markowski, dyrektor Działu

Allegro zapowiada, że to dopiero początek i serwis będzie stale rozwijany. Ja natomiast zakładam, że takich mini sklepów powstanie więcej. Nie twierdzę, że jest to zły pomysł - wręcz przeciwnie. Trzeba mu tylko chyba poświęcić nieco więcej czasu i uwag jeśli naprawdę ma być istotnym element dla rozwoju Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

allegro