Wideo

Tym filmem Krzysiek Gonciarz ustawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko, dosłownie [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
24

Dużo ostatnio Krzyśka Gonciarza na łamach Antyweba, ale jestem pewien, że jeśli chodzi o polski YouTube, 2016 rok należy do niego. Pisałem o świetnej serii daily vlogów, poprzednie materiały z serii "Sztuka Składania Historii" pojawiały się już u nas, byłbym ignorantem nie pokazując najnowszej produ...

Dużo ostatnio Krzyśka Gonciarza na łamach Antyweba, ale jestem pewien, że jeśli chodzi o polski YouTube, 2016 rok należy do niego. Pisałem o świetnej serii daily vlogów, poprzednie materiały z serii "Sztuka Składania Historii" pojawiały się już u nas, byłbym ignorantem nie pokazując najnowszej produkcji. Może nie każdemu przypadnie do gustu tematyka "Kroku pierwszego" (jest w dużej mierze filmem przypominającym materiały motywujące - to plus czy minus, ocenicie sami), ale wizualnie wgniata w fotel, chociażby przez wykorzystanie kapitalnych ujęć z drona. Zaryzykuję stwierdzenie, że wizualnie to najładniejszy materiał Krzyśka i postawił on sobie nim poprzeczkę bardzo wysoko. W zalewie filmów na polskim YouTube, warto co jakiś czas zobaczyć perełkę, taką jak ta.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Krzysztof Gonciarz