Wideo

Przerażająca wizja przyszłości w świetnym zwiastunie Deus Ex: Rozłam Ludzkości [od Natalii]

PW
Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
31

Nie przepadam za zwiastunami gier pokazującymi rozgrywkę. Jasne, widać na nich jak prezentuje się dana produkcja i czego można się po niej spodziewać. Zdecydowanie bardziej wolę jednak ciekawsze produkcje, na przykład te z prawdziwymi aktorami. W przypadku materiału promocyjnego Deus Ex: Rozłam Ludz...

Nie przepadam za zwiastunami gier pokazującymi rozgrywkę. Jasne, widać na nich jak prezentuje się dana produkcja i czego można się po niej spodziewać. Zdecydowanie bardziej wolę jednak ciekawsze produkcje, na przykład te z prawdziwymi aktorami. W przypadku materiału promocyjnego Deus Ex: Rozłam Ludzkości dostaliśmy właśnie świetny film, który w pewien sposób pokazuje ryzyko przyszłości - bo jest prawie pewne, że za jakiś czas zaczniemy wszczepiać sobie mechaniczne elementy ciała. Nie przeraża Was taka wizja? Mnie trochę tak.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

od natalii