1

Twitter uruchamia wyszukiwarkę i współprace z MTV

Twitter – jeden z bardziej popularnych serwisów ostatnich miesięcy uruchomił właśnie wyszukiwarkę. Użytkownicy wreszcie doczekali się, możliwości przeszukania serwisu w celu znalezienie kolegi lub znajomych. Jak bardzo ubogi jest Twitter jeśli chodzi o funkcjonalność pokazują tego typy wiadomości. Uruchomienie wyszukiwarki na Twitter.com jest wydarzeniem(!), o którym pisze większość blogów na świecie. Autorzy Twittera informują nas […]


Twitter – jeden z bardziej popularnych serwisów ostatnich miesięcy uruchomił właśnie wyszukiwarkę. Użytkownicy wreszcie doczekali się, możliwości przeszukania serwisu w celu znalezienie kolegi lub znajomych.Jak bardzo ubogi jest Twitter jeśli chodzi o funkcjonalność pokazują tego typy wiadomości. Uruchomienie wyszukiwarki na Twitter.com jest wydarzeniem(!), o którym pisze większość blogów na świecie.

Autorzy Twittera informują nas również o umowie jaką serwis podpisał z MTV Video Music Awards. Nie wiem na jakiej zasadzie oba serwisy będą współpracować ale widać, że Twitter osiągną na tyle duży rozgłos, że budzi zainteresowanie koncernów medialnych.