Świat

tubecast.tv - pełno ekranowa telewizja na stronie www

GM
Grzegorz Marczak
7

Telewizje "internetowe" rosną jak grzyby po deszczu. Joost ze swoją desktopową aplikacją pokazał, że wykorzystując P2P można całkiem udanie transmitować obraz niezłej jakości (chociaż ostatnio zarówno jakoś jest gorsza jak i słychać o technicznych problemach jakie ma Joost jeśli będzie chciał tę j...


Telewizje "internetowe" rosną jak grzyby po deszczu. Joost ze swoją desktopową aplikacją pokazał, że wykorzystując P2P można całkiem udanie transmitować obraz niezłej jakości (chociaż ostatnio zarówno jakoś jest gorsza jak i słychać o technicznych problemach jakie ma Joost jeśli będzie chciał tę jakość poprawić).

Nowy serwis w kategorii internetowych telewizji czyli tubecast.tv różni sie nico od standardu wyznaczonego przez Joost. Główna różnica polega na tym, że interfejs użytkownika nie jest desktopową aplikacją ale normalną stroną www. Co ciekawe interfejs webowy zachowuje wszystkie niezbędne funkcje, które mamy w desktopowych aplikacjach takie jak przewijanie do przodu, pauzę, pomijanie wybranych scen itp.Niestety z jakością filmów i programów nie jest dobrze. Widać, że niektóre kanały są na siłę poszerzane do rozmiarów pełnego ekrany (oczywiście znaleźć też można kanały o dobrej jakości takie jak BBC Comedy channel).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu