Felietony

Trochę żenujące są dla mnie te premiery produktów Apple w Polsce

Grzegorz Marczak
Trochę żenujące są dla mnie te premiery produktów Apple w Polsce
16

Po drodze zajrzałem dzisiaj do iSpotu aby na własne oczy przekonać się czy naprawdę potrzebuje iPhona 5. Przy okazji zapytałem się sprzedawcy czy jest dostępny. Chłopaki uśmiechnęli się tylko i powiedzieli, że to co trzymam w ręku mniej więcej to cała dostawa jaką dostali na premierę. Pytam się więc...

Po drodze zajrzałem dzisiaj do iSpotu aby na własne oczy przekonać się czy naprawdę potrzebuje iPhona 5. Przy okazji zapytałem się sprzedawcy czy jest dostępny. Chłopaki uśmiechnęli się tylko i powiedzieli, że to co trzymam w ręku mniej więcej to cała dostawa jaką dostali na premierę. Pytam się więc kiedy będą mieli "kolejną partię". Panowie na to, że nie wiedzą, nie mają pojęcia kiedy coś przyjdzie, w jakich kolorach i jakie modele. Oto premiera iPhona 5 na którego czekała cała... Polska :)

Co do samej słuchawki, trzymając ją w ręce zrobiła na mnie słabe wrażenie. Jest lżejsza ale przez to telefon wydaje się bardziej plastikowy, brakuje mi jednak do pełnej ekstrawagancji większej ilości szkła i trochę wagi. Poza tym nie ma co oglądać bo to co jest w środku to mam dziś na iPhonie 4. Ta wizyta w iSpocie mocno zachwiała moim postanowieniem kupienia nowego iPhona. Co innego jest oglądać go na pięknych zdjęciach marketingowych a co innego trzymać go w ręce.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Appleiphone 5