Facebook

To wygląda na poważną awarię Facebooka. Wyłączone już jest logowanie do serwisu

Grzegorz Ułan
To wygląda na poważną awarię Facebooka. Wyłączone już jest logowanie do serwisu
38

U nas problem z FB pojawił się około 14 godziny, kiedy to nie można było już dodawać nowych wpisów na stronie firmowej. Nie pojawiały się też nowe wpisy na prywatnych tablicach. Czyli wyłączona została wszelka aktywność w serwisie. Jedynie co działało i działa jeszcze, to możliwość kontaktu ze znajo...

U nas problem z FB pojawił się około 14 godziny, kiedy to nie można było już dodawać nowych wpisów na stronie firmowej. Nie pojawiały się też nowe wpisy na prywatnych tablicach. Czyli wyłączona została wszelka aktywność w serwisie. Jedynie co działało i działa jeszcze, to możliwość kontaktu ze znajomymi.

Jeśli tylko nie wylogowujecie się każdorazowo z Faceboka. Próbowałem zalogować się na innej przeglądarce i pojawił się taki komunikat jak na głównej grafice. Prawdopodobnie, by zmniejszyć obciążenie serwisu, który zmaga się z awarią wyłączono opcję logowania. Generalnie i tak niewiele to zmienia dla tych, którzy są zalogowani, bo przy każdej próbie dodania czegokolwiek zasypywani jesteśmy komunikatami błędów.

Niemniej, gdy potrzebujecie kontaktu poprzez czat z FB, lepiej nie wylogowywać się z serwisu, póki awaria nie zostanie usunięta. Jak widać na Twitterze problem wydaje się być globalny.

Aktualizacja

Sytuacja chyba zaczyna wracać do normy. Możliwe jest przynajmniej dodawanie postów na tablicy profili firmowych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu